AirPods alınır mı?

Apple AirPods mu AirPods Pro mu almak mantıklı? Dışarıya ses veriyor mu? Yoksa Samsung falan mı almalıyım?

AirPods Pro bana kalırsa çok daha mantıklı gürültü engelleme vs. olduğundan ama Samsung'un kulaklığını deneme şansım oldu gerçekten çok kaliteli AirPods Pro'nun bana kalırsa biraz eksikleri var telefonla konuşurken karşı taraf beni duymuyor.

AirPods Pro bana kalırsa çok daha mantıklı gürültü engelleme vs. olduğundan ama Samsung'un kulaklığını deneme şansım oldu gerçekten çok kaliteli AirPods Pro'nun bana kalırsa biraz eksikleri var telefonla konuşurken karşı taraf beni duymuyor.

AirPods gereksiz pahalı gibime geliyor bence de Samsung fiyatına göre daha kaliteli ama AirPods özellik olarak bir tık daha iyi gibi.

Galaxy Buds Pro veya Sennheiser Momentum modellerine de bir bakın. Özellikle WF-1000XM4 da düşünebilirsiniz. AirPods Pro dışında iyi değil çünkü, silikon yerine plastik takıyorsunuz.

AirPods gereksiz pahalı gibime geliyor bence de Samsung fiyatına göre daha kaliteli ama AirPods özellik olarak bir tık daha iyi gibi.

Hocam şahsen AirPods Pro'nun ses kalitesi beni tatmin etmiyor kulak üstü kulaklıklar ile arasında devasa fark var 500 TL'lik JBL alsan bile AirPods Pro'dan daha iyi ses kalitesi verir aslında durum genel olarak kulak içi kulaklıklar ile alakalı ama Samsung hakkında pek bilgim yok çok az bir test vaktim olmuştu, kutusu vs. çok kaliteli gelmişti bana.

Airpods 2 kullandım 6 ay falan daha sonra babama verip abimden Airpods pro aldım ve hayatımda kullandığım en iyi kulaklık. Ergonomisi çok iyi aşırı rahat bir kulaklık. Ses kalitesi zaten muazzam, aktif gürültü engelleyiciyi bir açıyorum dışarısı ile bağlantım tamamen kesiliyor. 2. nesilin de ses kalitesi falan gayet başarılı ama bir pro değil tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı