AirPods çakma mı?

Evet çakma. 250 - 300 TL gibi bir fiyata aldıysanız kaliteli çakmadır ve fiyatına değer ama 600 tl üstü verdiyseniz iade edin o fiyata değmez. Eğer 400 - 500 TL' ye aldıysanız iade etmeyin orijinali ile birebirdir.

Hocam faturayı paylaşırsanız yardımcı olabilirim.Burdan ters bir şey gözükmüyor
Fatura elimde gördüğünüz kadarı var malesef.
Evet çakma. 250 - 300 TL gibi bir fiyata aldıysanız kaliteli çakmadır ve fiyatına değer ama 600 tl üstü verdiyseniz iade edin o fiyata değmez. Eğer 400 - 500 TL' ye aldıysanız iade etmeyin orijinali ile birebirdir.
Satın almadım daha yarın gidip alacaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Facebook marketplace'te dolaşırken bir AirPods Pro ile karşılaştım fiyatı çok makul ve kapalı kutu. Yurt dışından halası tarafından hediye olarak geldiği söylendi satıcı tarafından. Seri numarasını sorguladım AirPods Pro olarak çıktı ancak faturada fiyatı 219 dolar yazıyor AirPods Pro normalde 350 dolar. Ayrıca part numberı internette aratınca AirPods 1. nesil çıkıyor ki o da 219 dolar. Fotoğrafları bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam paketlemesinden belli çakma olduğu Apple da dış jelatin böyle olmuyor. (eski konuymuş şu an fark ettim)

Geri
Yukarı