AirPods nasıl sıfırlanır?

Forever61

Hectopat
Arkadaşım AirPods hediye etti, nasıl sıfırlarım? Sıfırladığımı nasıl anlarım? Telefonum Android AirPods kullanabilir miyim? Ve sıfırlarsam "AirPods'umu bul"dan AirPods'un konumunu görebilir mi?

Android ile kullanırsınız fakat ses kalitesi tatmin etmez çünkü Android'lerdeki AAC codec rezalet. Pro model değilse pek fark etmez. Ayrıca arkadaşın mı hediye etti dışarıdan mı arakladın konum konusunda neden endişelisin bu kadar :D Diğer bir cihaza bağlıysa cihaz üzerinden sıfırlamadan kulaklığı tam olarak sıfırlayamazsınız yani konumu gösterir. Başka biri sıfırlayabilseydi bu özelliğin anlamı kalmazdı.

Android ile kullanırsınız fakat ses kalitesi tatmin etmez çünkü Android'lerdeki AAC codec rezalet. Pro model değilse pek fark etmez. Ayrıca arkadaşın mı hediye etti dışarıdan mı arakladın konum konusunda neden endişelisin bu kadar :D Diğer bir cihaza bağlıysa cihaz üzerinden sıfırlamadan kulaklığı tam olarak sıfırlayamazsınız yani konumu gösterir. Başka biri sıfırlayabilseydi bu özelliğin anlamı kalmazdı.
Hocam valla sıfırlanmaz mı? Ben kutudan sıfırlasam o beni nasıl bulabilir ki? Aygıt tamamen sıfırlanmıyor mu?😃

Hocam valla sıfırlanmaz mı? Ben kutudan sıfırlasam o beni nasıl bulabilir ki? Aygıt tamamen sıfırlanmıyor mu?😃
Hayır. Aygıtı tamamen sıfırlayamazsın. Apple ekosistemi içerisinde aygıtı her zaman görebilir. Aygıtı satarken ya da birine verirken kendi cihaz üzerinden aygıtı kaldırması gerekli. Konumu her türlü görür. Aygıtı sıfırlaman için ana cihaz gerekli yani.

Hayır. Aygıtı tamamen sıfırlayamazsın. Apple ekosistemi içerisinde aygıtı her zaman görebilir. Aygıtı satarken ya da birine verirken kendi cihaz üzerinden aygıtı kaldırması gerekli. Konumu her türlü görür.
Son bir soru hocam. Bir telefoncuya veya bir bilene götürsem o sistemden tamamıyla sıfırlayamaz mı?

Geri
Yukarı