AirPods orijinal mi?

Allah için kim sana gerçek airpods'u 600 TL'ye verir. birde satıcı 601 TL'den 600 TL'ye indirmiş çok büyük bir indirim bu(!)

Hayırlı forumlar herkese. Bir bakışta sahte olduğunu nasıl anladınız. Bende yarın AirPods Pro 2.nesil almaya gideceğim satıcı yurt dışından getirdim fatura garantisi yok dedi 1500₺ sıfırını 3 katına satıyorlar yani orijinal mi emin olamadım. Seri nosuna bakın sistemde çıkıyor falan diyor satıcı.

Hayırlı forumlar herkese. Bir bakışta sahte olduğunu nasıl anladınız. Bende yarın AirPods Pro 2.nesil almaya gideceğim satıcı yurt dışından getirdim fatura garantisi yok dedi 1500₺ sıfırını 3 katına satıyorlar yani orijinal mi emin olamadım. Seri nosuna bakın sistemde çıkıyor falan diyor satıcı.

Hocam kimse 4000 liralık şeyi 1500'e satmaz seri noyu kopyalayıp basabiliyorlar bir değeri yok.

İmkanı yok yurtdışında 250 dolar olan şeyi nasıl 1500’e versin. Hadi diyelim indirim vardı 200 dolara aldı yine imkansız.

Geri
Yukarı