AirPods Pro 2 alınır mı?

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Mevcut iPhone 14 kullanıcısıyım. Daha önce benzer bir konu açmıştım ancak maalesef yeterli cevap alamadım. Şimdi de yeni Apple yeni kulaklığını tanıttı. Acaba bu kulaklık alınır mı? Ya da daha iyi dediğiniz başka öneriniz var mı? Yüksek ses dinlemeyi severim. Dinlediğim platform ise Deezer Hi-Fi. Son olarak genellikle pop ve elektronik müzik dinliyorum.

Paranız varsa alabilirsiniz aldınız bir ürünü ben uzun yıllar kulanırım diyosanazın AirPods'lar garantisi bittikten sonra çabuk bozuluyor sıgorta yaptırmanızı öneririm.

Alternatif varsa da söyleyebilirsiniz. Açıkçası çok kararsızım. Nedense kulak içi kulaklıklar bende hemen sol tarafı bozuluyor kulaklarım temiz olmasına rağmen. Bu şekilde eski kablolu Apple kulaklığı tam 6 kez değiştirtmiştim. Kulaklığa da o kadar para verirsem sigorta da beni aşırı zorlar.

800 TL verip fazladan 3 yıl garanti almak bence gayet mantıklı hocam ömrlük değil bu kulaklıklar söyleyeyim size. Ben 2. nesil kullanıyorum garantisi bitti bozulursa şu an yeniden AirPods almak zorunda kalacağım uzun vadede her türlü karda olursunuz hocam.

800 TL verip fazladan 3 yıl garanti almak bence gayet mantıklı hocam ömrlük değil bu kulaklıklar söyleyeyim size. Ben 2. nesil kullanıyorum garantisi bitti bozulursa şu an yeniden AirPods almak zorunda kalacağım uzun vadede her türlü karda olursunuz hocam.
Ben ürüne hepsiburadadan bakıyordum. Acaba sigortalı şekilde nerede satışı mevcut?

Ben ürüne hepsiburadadan bakıyordum. Acaba sigortalı şekilde nerede satışı mevcut?

Teknosa'da garantiyi uzatabilirsiniz.

Teknosa'da garantiyi uzatabilirsiniz.

Teşekkürler. Peki başka bir model tavsiyeniz var mıdır deneyimlediğiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı