AirPods Pro 2 alınır mı?

Bende ilk nesli var Pro'nun o bile o kadar iyiyken muhtemelen kesinlikle 2. nesli alınabilir çok değişti diyenler var redditte anc ve ses olarak bence alınabılır ben de kulakustu arıyorum suan

Bende ilk nesli var Pro'nun o bile o kadar iyiyken muhtemelen kesinlikle 2. nesli alınabilir çok değişti diyenler var redditte anc ve ses olarak bence alınabılır ben de kulakustu arıyorum suan
Ben de kulaküstü arıyordum sonra bir anda fikrim değişti aklım buna kaydı.

Zevk meselesi AirPods'um var diye gösterişte yapabilirsin fazla verimli daha ucuz kaliteli bir kulaklık da alabilirsin.
Gösterişle alakası yok, "kaliteli" yaşamakla alakası var. Apple telefonu olan birinin düşünmesi gereken ilk kulaklık. Şu "F/P" kelimesini keşke hiç öğrenmemiş olsaydınız. Ekosistemin sebebi de "konfor" yakalamak ve arkadaş Iphone kullanıyor..

Ben de kulaküstü arıyordum sonra bir anda fikrim değişti aklım buna kaydı.
Bende 1.versiyon var, hala taş gibi çok şükür sorunu yok. 3.5 sene felan oldu, sorun çıkarsa direk ona geçeceğim imkanım el verirse. Bence bütçeyle alakalı bir sorununuz yoksa alın geçin.

Bende 1.versiyon var, hala taş gibi çok şükür sorunu yok. 3.5 sene felan oldu, sorun çıkarsa direk ona geçeceğim imkanım el verirse. Bence bütçeyle alakalı bir sorununuz yoksa alın geçin.
Teşekkürler değerli tavsiye için.

Amma şöyle bir problem var pro'ya mı özgü bilmiyorum bir süre sonra ter ve sudan dolayı dip ses ve basslarda aşırı cızırtı oluyor garanti süresince 3 kez ücretsiz değiştirdim ben
Arkadaşımda 2. nesil var düşürdükten sonra cızırtı yapmaya başladı. Darbe kaynaklı olabilir.

Teşekkürler değerli tavsiye için.

Arkadaşımda 2. nesil var düşürdükten sonra cızırtı yapmaya başladı. Darbe kaynaklı olabilir.
Ben su ana kadar bir kez bıle dusurmedım, Apple Store'dakı arkadas da demisti sporda uzun sure vakıt gecırıldıkten sonra boyle durumlar olabılıyor dıye ucretsız degıstırıyorlar bıraz yorabılır o konuda onun dısında hıcbır sıkıntısı yok ses kalitesi olarak da sanırım Airpods Max ile neredeyse aynı 1. nesli

Geri
Yukarı