AirPods Pro 2 alınır mı?

Gösterişle alakası yok, "kaliteli" yaşamakla alakası var. Apple telefonu olan birinin düşünmesi gereken ilk kulaklık. Şu "F/P" kelimesini keşke hiç öğrenmemiş olsaydınız. Ekosistemin sebebi de "konfor" yakalamak ve arkadaş iPhone kullanıyor.

8K herhalde gözünüze çok az geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben su ana kadar bir kez bıle dusurmedım, Apple Store'dakı arkadas da demisti sporda uzun sure vakıt gecırıldıkten sonra boyle durumlar olabılıyor dıye ucretsız degıstırıyorlar bıraz yorabılır o konuda onun dısında hıcbır sıkıntısı yok ses kalitesi olarak da sanırım Airpods Max ile neredeyse aynı 1. nesli
Peki bu değişim garanti süresi bitince oluyor mu? Sadece Apple Store'dan alınan cihazlar için mi geçerli?

8K herhalde gözünüze çok az geliyor.
Bu mantıkla her şeyin en ucuzuna kaçmak gerek o zaman. Niye param varken Mercedes alayım ki Tofaş varken. İkisi de araba.

Peki bu değişim garanti süresi bitince oluyor mu? Sadece Apple Store'dan alınan cihazlar için mi geçerli?

Bu mantıkla her şeyin en ucuzuna kaçmak gerek o zaman. Niye param varken Mercedes alayım ki Tofaş varken. İkisi de araba.

Garanti süresi bitimine yakın kulaklığı değiştirirseniz +3 ay daha iki kulaklığa da bir garanti.
Daha veriyorlar. Ücretsiz ondan sonra değişim yapamıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birincisi biz buna zevk meselesi diyoruz ikincisi evet 8000 tl Türkiye gibi bir yerde böyle kaliteli bir kulaklık için az üçüncüsü profesyonel bir kulaklık değil bu daha fazlasını veren odyofililer de mi enayi
dalga mı geçiyon la zevk meselesi olduğunu bende dedim zaten maaşın kaç senin 8i az görüyosun profesyonel kulaklık olmadığı vergisi fazla olduğu için 8k verip aptallık enayi diyorum madem 8k vermeye bu kadar heveslisiniz jbl tour pro 2 daha mantıklı bir seçim

dalga mı geçiyon la zevk meselesi olduğunu bende dedim zaten maaşın kaç senin 8i az görüyosun profesyonel kulaklık olmadığı vergisi fazla olduğu için 8k verip aptallık enayi diyorum madem 8k vermeye bu kadar heveslisiniz jbl tour pro 2 daha mantıklı bir seçim
Piyasadaki en rezil kulaklık üreticisi JBL.

JBL ile olan deneyimini açıklar mısın?
Kulaklıktan anlamadığınızı daha açık belli edemezdiniz. JBL'in tek başarılı kablosuz kulaklığı yok. O bitki örtüsü çirkin kulaklık sadece Türkiye'de popüler. JBL kablolu kulaklıkta başarılı sayılırdı, artık kimse kablolu kulaklık kullanmıyor. Hoparlör deseniz anlardım çünkü hoparlörleri iyi ama Türkiye için fazla pahalı kimse almıyor fakat kablosuz kulaklık konusunda gerçekten rezalet bir firma.

Kulaklığa baktım ve bu kulaklığın yapılış amacının ekranlı ilk kulaklığı biz yaptık demek için olduğunu farkettim. Çok çirkin duruyor ayrıca, AliExpress kulaklıkları gibi.

Deneyimini yazar mısın? Diye soruyorum
Benim deneyimimi yazmama gerek yok fiyatının çok altında kulaklıklar satıyorlar biraz kafası çalışan anlar.

Geri
Yukarı