AirPods Pro 2 alınır mı?

Trsa0

Decapat
Daha fazla  
AirPods Pro 2 almayı düşünüyorum ama bu yıl yeni nesil duyurulacağı falan söyleniyor. Onu mu beklemeliyim bir de Apple Watch SE almayı düşünüyorum. Önce SE alıp yeni AirPods'u mu beklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yıl yeni nesil dediğiniz tahminimce eylül de duyurulur. Ama dolardan ötürü,fiyat çok daha pahalı çıkar bence. Ben inanılmaz fark ile çıkacağını zannetmiyorum. Eğer bugün param olsaydı AirPods Pro 2 kesinlikle alırdım. 2022 de 2. nesil aldım,7/24 hayatım kulaklıkla geçiyor ve bir kez üzmedi beni. Kesinlikle,Airpods 2 Pro al. SE ben de vardı 2 kez aldım. Beni çok sarmadı. Kulaklık daha önceliktir benim için. Çünkü ; Daha kullanışlı.

Bu yıl yeni nesil dediğiniz tahminimce eylül de duyurulur. Ama dolardan ötürü,fiyat çok daha pahalı çıkar bence. Ben inanılmaz fark ile çıkacağını zannetmiyorum. Eğer bugün param olsaydı AirPods Pro 2 kesinlikle alırdım. 2022 de 2. nesil aldım,7/24 hayatım kulaklıkla geçiyor ve bir kez üzmedi beni. Kesinlikle,Airpods 2 Pro al. SE ben de vardı 2 kez aldım. Beni çok sarmadı. Kulaklık daha önceliktir benim için. Çünkü ; Daha kullanışlı.
teşekkürler büyük ihtimal ikisinide alıcam

Airpods pro iphonelar için çok iyi bir kulaklık. dolby atmos destekli film ya da müzik dinlerseniz etkisi daha da artıyor

Biraz daha araştırma sonunda Apple AirPods'lar garanti süresi bitince çabuk bozuluyormuş o yüzden garanti süresi 3 yıl olrk alın diyorlar öyle mi yapmalıyım.

APP 2 şu an alabileceğin ANCli en iyi TWS kulaklıklardan biri asla pişman olmazsın. Yeni modeli en az 1-2 sene daha çıkmaz. Benim için kaliteli kulaklık olmazsa olmaz Apple Watch o kadar elzem gelmiyor.

bu arada kulaklıkta bir problem olduğunda direkt değişim yapılıyor. Apple garantisini uzatabilme durumun varsa iyi olur. Eğer mediamarkt vs. zottirik bir garantiyse boşuna para verme.

App 2 şu an alabileceğin ANC'li en iyi TWS kulaklıklardan biri asla pişman olmazsın. Yeni modeli en az 1-2 sene daha çıkmaz. Benim için kaliteli kulaklık olmazsa olmaz Apple Watch o kadar elzem gelmiyor.

Bu arada kulaklıkta bir problem olduğunda direkt değişim yapılıyor. Apple garantisini uzatabilme durumun varsa iyi olur. Eğer MediaMarkt vs. zottirik bir garantiyse boşuna para verme.

Evet vatanınkine bakıyordum vatan degişim vs yapmaz gibime geliyor ya da çok ugraştırır

Geri
Yukarı