AirPods Pro 2 Mikrofon ses boğuk gidiyor

Daha fazla  
Merhaba, 3. Nesilden ANC için Pro 2'ye geçtim. Ses kalitesi bass kalitesi ve ANC modu ile harika bir ürün Pro 2. Ama mikrofon olarak hiç memnun değilim. Kapalı ortamda sesim harika gidiyor ama açık ve sesli ortamlarda sesim karşıya aşırı derece de boğuk gidiyor. Bu durumu yaşayan var mı?

Bende Pro kullanıyorum ilk nesil böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Yabancı forumlarda bir araştırıp bakın isterseniz genel olarak böyle bi sorun mevcut mu ? Ayrıca sesinizin boğuk olduğunu nasıl anladınız ?

Bende Pro kullanıyorum ilk nesil böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Yabancı forumlarda bir araştırıp bakın isterseniz genel olarak böyle bi sorun mevcut mu ? Ayrıca sesinizin boğuk olduğunu nasıl anladınız ?
Evde konuşurken sorun yok ama dışarda kimle konuşursam herkes konuştuğumu tekrar etmemi söylüyor. Evde ve dışarda ses kaydı aldım boğukluk bariz bir şekilde ortadaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı burada olduğu gibi

Evde konuşurken sorun yok ama dışarıda kimle konuşursam herkes konuştuğumu tekrar etmemi söylüyor. Evde ve dışarıda ses kaydı aldım boğukluk bariz bir şekilde ortadaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı burada olduğu gibi.

2. Nesildeki yazılımsal bir sorun olabilir hocam. Konu ile alakalı sizin gibi sorun yaşayan kullanıcılar çoktan Apple geri dönüş atmışlardır. Umarım kısa sürede çözüme kavuşur.

Aynı sorun bende de var.
Servis kaydı oluşturdum bakalım.
Müsait bir zamanımda götüreceğim.
Ben bizzat Apple yardımı aradım ve oradaki yetkili kişi ile test ettim bariz bir şekilde fark var dedi sesiniz boğuk geliyor dedi.
Bakalım ne olacak garantiye gönderince.

Aynı sorun bende de var.
Servis kaydı oluşturdum bakalım.
Müsait bir zamanımda götüreceğim.
Ben bizzat Apple yardımı aradım ve oradaki yetkili kişi ile test ettim bariz bir şekilde fark var dedi sesiniz boğuk geliyor dedi.
Bakalım ne olacak garantiye gönderince.

Merhaba düzeldi mi? Bende yeni aldım aynı sorun var. Servise göndereceğim.

Geri
Yukarı