2. nesil AirPods Discord'da ses çok boğuk gidiyor

okanergun

Hectopat
Yeni aldığım 2.nesil airpodsumla denemeler yapıyordum, telefonda hiçbir problemi yok sesi gayet güzel iletiyor fakat Discord'da ses çok boğuk gidiyor. Bunun nasıl bir sebebi olabilir? MacBook 2017 kullanıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gürültü Azaltma modunu açık mı kullanıyorsun? Bu mod arka plan seslerini çok iyi tutuyor ama kablolu bilgisayar kulaklığımda sorun yokken benimde kablosuz kulaklarımda ses konusunda sorun yaratıyor, derinden giden sesler gibi gibi. Kesin çözüm olur mu bilmem ama eğer açıksa kapatıp deneyebilirsin.

Gürültü Azaltma modunu açık mı kullanıyorsun? Bu mod arka plan seslerini çok iyi tutuyor ama kablolu bilgisayar kulaklığımda sorun yokken benimde kablosuz kulaklarımda ses konusunda sorun yaratıyor, derinden giden sesler gibi gibi. Kesin çözüm olur mu bilmem ama eğer açıksa kapatıp deneyebilirsin.
Denedim, sorun şu an bilgisayara bağlıyken oluyor. Telefonda ses kalitesi gayet normal fakat bilgisayardan nerden ses kaydı yaparsam yapayım mikrofon kalitesi kötü. Bilgisayar ayarlarını kurcalayacağım şimdi biraz.

Anladım pardon o kısmı unutmuşum. Yani bilemiyorum ne yapılabilir ama Apple Support sayfasında muhtemelen bunlarla ilgili sorular ve yanıtlar vardır. Gerçi onlarada bakmışsındır herhalde.

Geri
Yukarı