AirPods Pro 2. nesil alınır mı?

10 numara kulaklık ama o fiyata değer mi tartışılır. Şahsen almayı çok istiyordum, baktığım dönemler 4k civarı fiyatı vardı fakat şimdi neredeyse 2 katı olmuş. Bir kulaklığa bu kadar para vermem açıkçası.

Bende o fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum özellikleri ile iyi bir kulaklık ama şahsen zamanında almış olmasam bugün o parayı vermem mesela.

Fiyatına değer mi tartışılır fakat eğer Apple ekosisteminde değilsen android tarafında da gayet iyi kulaklıklar var.

Kendim kullanıyorum 8.7K etmez bence 5-6K edecek bir kulaklık. Yakın zamanda inceleme yasmayımdüşünüyorum. iPhone kullanıyorsan değer sayılır.

S23 Ultra ile birlikte kullanıyorum. Bende Amazon üzerinden 6 taksitle almıştım. Kulaklık mükemmel. ANC ve ses kalitesi olarak daha iyi olamazdı diye düşünüyorum. Pro 2 ile 4 kere uçuş gerçekleştirdim ve kendi baloncuğunuzda oturuyorsunuz gibi oluyor, hiçbir ses gelmiyor mükemmel bir deneyim.

Fiyatına değer mi tartışılır fakat eğer Apple ekosisteminde değilsen Android tarafında da gayet iyi kulaklıklar var.

Apple ekosistemine geçiyorum, bu sebeple almayı düşünüyorum. Çok 2 arada 1 derede kaldım. Çok müzik dinlerim ve ses kalitesine ciddi önem veririm. Tek seferde 7760 TL deyince bana da fazla geliyor ancak 6 takside (1.293,32x6 TL) bölünce fiyat makul geliyor. Yerimde olsanız ne yaparsınız?

Apple ekosistemine geçiyorum, bu sebeple almayı düşünüyorum. Çok 2 arada 1 derede kaldım. Çok müzik dinlerim ve ses kalitesine ciddi önem veririm. Tek seferde 7760 TL deyince bana da fazla geliyor ancak 6 takside (1.293,32x6 TL) bölünce fiyat makul geliyor. Yerimde olsanız ne yaparsınız?
iPhone kaç almayı düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı