AirPods Pro 2. nesil kısayol etkileşimi

DanteF

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Bugün bir AirPods Pro 2. nesil edindim orijinal olduğundan %100 eminin Apple mağazasından direkt alınmış bir ürün fakat en çok ilgimi çeken özelliği olan (daha önce kablosuz kulaklık kullanmıştım çoğunda olduğunu biliyorum) şarkı atlama, geri gelme, şarkıyı durdurmak gibi şeyleri yapamıyorum alışık olmadığım içinmi yapamıyorum ses açmak, Siri'ye bağlanmak gibi şeyleri rahatlıkla yapabiliyorum fakat şarkı atlamak vs. gibi şeyleri yapamıyorum bozuk gelmiş olabilir mi ya da ben yanlış bir şey mi yapıyorum tecrübe sahibi arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Ayarlardan kontrol edip yaptığında hiç bir tepki vermeyen hareketin kulaklığa atandığına emin misin? Mesela sağ kulaklığa iki kere dokunmak > bir sonraki şarkı.

Aslında atamaları nereden yapacağımı bilmiyorum biraz daha açabilir misin rica etsem YouTube'da açıklayıcı bir kaynak bulamadım.

Aslında atamaları nereden yapacağımı bilmiyorum biraz daha açabilir misin rica etsem YouTube'da açıklayıcı bir kaynak bulamadım.
Kulağındayken ve bağlıyken ayarlara gir yukarıda kulaklık adı ve modeli yazacak tıkla ona açılan sayfada tüm kulaklık ayarları var.

Geri
Yukarı