AirPods Pro 2. nesil kullanımında kulak ağrısı

atusa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. AirPods Pro 2. nesil kulaklığı yeni satın aldım ve kulağımda çok fena ağrı yapıyor. 10 dakika bile taksam çok fena ağrıyor. Kulak ucu kullanmadığım için olabilir mi? Nereden satın alacağımı da bilmiyorum. İlk kez kullanıyorum kulak içi ama işimi görüyor. Tek sorun kulak ağrısı.

AirPods Pro 2 zaten silikon kulak ucu ile birlikte çıkıyor kutusundan ve içinde diğer boyutlarda da yedek oluyor. Silikon kulak içi uçlar olmadan nasıl kullanıyorsunuz?

2.el almış olabilir. Kaybetmiş olabilir. Ya da yakını vermiş olabilir.

Merhaba. AirPods Pro 2. nesil kulaklığı yeni satın aldım ve kulağımda çok fena ağrı yapıyor. 10 dakika bile taksam çok fena ağrıyor. Kulak ucu kullanmadığım için olabilir mi? Nereden satın alacağımı da bilmiyorum. İlk kez kullanıyorum kulak içi ama işimi görüyor. Tek sorun kulak ağrısı.

O kulaklıktan kulak ucu olmadan düzgün ses alamazsınız çok tiz bir ses verir öyle.

Kulak ucuyla çıkıyor zaten. Replika üründen mi bahsediyorsunuz yoksa orjinal ama 2.el felan mı aldınız ? Gizemli bir konu olmuş :D

AirPods Pro 2 zaten silikon kulak ucu ile birlikte çıkıyor kutusundan ve içinde diğer boyutlarda da yedek oluyor. Silikon kulak içi uçlar olmadan nasıl kullanıyorsunuz?

Hocam ürünü Hepsiburada'dan aldım orijinal Apple garantiliydi bende anlamadım kulak ucu çıkmamasını anlamadım kutuyu tekrar kontrol edeyim ama baktığımda yoktu sıfır aldım 2.el değil.

Kulak ucuyla çıkıyor zaten. Replika üründen mi bahsediyorsunuz yoksa orijinal ama 2.el falan mı aldınız? Gizemli bir konu olmuş :D

Bu arada 2.nesil sadece Pro değil o yanlış yazılmış düzeltemedim kutuya baktım ama kulak ucu yok saçmalık bu ya Pro değil diye içinde kulak ucu olmuyor mu başka kulaklık almıştım farklı marka onda vardı.

Bu arada 2.nesil sadece Pro değil o yanlış yazılmış düzeltemedim kutuya baktım ama kulak ucu yok saçmalık bu ya Pro değil diye içinde kulak ucu olmuyor mu başka kulaklık almıştım farklı marka onda vardı.
Hocam yanlış almışsınız maalesef. Airpods'ların Pro versiyonları slikonlu, normal versiyonları slikonsuz zaten kulakiçi kulaklıklar bu şekilde ayrılır. Yani çıkmaz bu versiyonda kulakucu.

Ek olarak kulakucu alsanız da takamazsınız, o yüzden alışmaya çalışmanız ya da 2.elden en zararsız şekilde satmanız gerekiyor.

Hocam yanlış almışsınız maalesef. AirPods'ların Pro versiyonları slikonlu, normal versiyonları silikonsuz zaten kulak içi kulaklıklar bu şekilde ayrılır. Yani çıkmaz bu versiyonda kulakucu.

Ek olarak kulakucu alsanız da takamazsınız, o yüzden alışmaya çalışmanız ya da 2.elden en zararsız şekilde satmanız gerekiyor.

Hocam keşke biraz daha araştırıp alsaymışım daha 1 hafta falan oldu yani 4bin TL gibi bir fiyat verdim bunun 1 katı daha fazla veriptemi slikonlu olmasını sağlıcam biraz zor yani zararına satacağım kesin 1500 TL gibi bir zararla satacağıma kullanırım yani Pro'larda çok pağlı zaten.

Geri
Yukarı