Elektronik AirPods Pro 2.nesil Nays ile 4548,99 TL

Apple ekosisteminde tüm özellikleri verimli şekilde kullandınız mı? Ses kalitesi bakımından (kulak içi Bluetooth, benzer segment) 3., mikrofon kalitesi bakımından 2. diyebilirim. Bence gayet güzel ama beğenmemenize üzüldüm. High-End kısmı zaten kıyaslanamaz bunlar ile.
Düzenli olarak iPhone ile kullandım. Sesi gayet iyiydi özellikle iç mekanda. Mikrofon ise dışta benim tecrübemle kullanılamaz haldeydi. Kulaklık gayet güzel, sadece ederi bu fiyat değil bence.

Kulaklığı deneyimledim, gürültü engelleme özelliği dışında ses kalitesi ve yüksekliği açısından o parayı edecek bir kulaklık değil.

Kulaklık gayet güzel, sadece ederi bu fiyat değil bence.
Apple’ın kalitesi de fiyatını etkiliyor. Harika yazılım desteği sunuluyor ve teknik servisi çok iyi. 1 seneden eski olan AirPods Pro kulaklığımı 15 dakika içerisinde Apple Store’da ücretsiz bir şekilde değiştirebildim. Randevu almam, masada oturmam ve kulaklığın Şeffaf Mod özelliğinin eskisi kadar iyi çalışmadığını belirtmem yeterli oldu. Hızlı bir şekilde kontrol edildi, sorun tespit edildi ve değişim sağlandı. :)

Apple’ın kalitesi de fiyatını oldukça etkiliyor. Harika yazılım desteği sunuluyor ve teknik servisi çok iyi. 1 seneden eski olan AirPods Pro kulaklığımı 15 dakika içerisinde Apple Store’da ücretsiz bir şekilde değiştirebildim. Randevu almam, masada oturmam ve kulaklığın Şeffaf Mod özelliğinin eskisi kadar iyi çalışmadığını belirtmem yeterli oldu. Hızlı bir şekilde kontrol edildi, sorun tespit edildi ve değişim sağlandı.
Ben de temassızlık yaşıyordum, kulaklıkları kutuya koymama rağmen bir süre sonra sadece teki tam şarj olmuş, diğeri ölmüş olarak alıyordum (çözümü kutunun kulaklık girişlerini üflemekmiş). Troy'dan iki kulaklığı da değiştirdim. Bu bence zaten olması gereken, bir kalite göstergesi değil. Dediğim gibi 1/20 fiyatına Xiaomi almış olsaydım benzer sesi verecekti, atıyorum bir sorunla kapılarını çaldım yardımcı olmadılar zaten 19 tane daha alacak param var cebimde 😄

Troy'dan iki kulaklığı da değiştirdim. Bu, bence zaten olması gereken, bir kalite göstergesi değil.
Apple Store ve Troy gibi destek alabileceğiniz birçok mağaza bulabiliyorsunuz. Yetkili teknik servis bulmak hiç zor değil. Merdiven altı firmaların garip garip telefon numaralarını aramak zorunda kalıp ilginç yerlere kargo göndermek zorunda kalmıyorsunuz. Mağaza açmak, gerekli teknik servisi sağlayabilecek personeli bulmak ve ürünlerin pazarlamasını yapmak da masraflı. Xiaomi de birçok mağaza açıyor ama her markada durum bu şekilde değil. :)

Ben de temassızlık yaşıyordum, kulaklıkları kutuya koymama rağmen bir süre sonra sadece teki tam şarj olmuş, diğeri ölmüş olarak alıyordum (çözümü kutunun kulaklık girişlerini üflemekmiş). Troy'dan iki kulaklığı da değiştirdim. Bu bence zaten olması gereken, bir kalite göstergesi değil. Dediğim gibi 1/20 fiyatına Xiaomi almış olsaydım benzer sesi verecekti, atıyorum bir sorunla kapılarını çaldım yardımcı olmadılar zaten 19 tane daha alacak param var cebimde 😄

250TL'lik Xiaomi kulaklık ile bunu kıyaslıyor musunuz gerçekten? :D

Bir bardak kahve bile 60 TL olmuşken böyle bir kulaklık için uygun bir fiyat. Gürültü engelleme özelliği ile rahatsız edici seslerden kurtuluyorsunuz. Günlük kullanım için kolay bir şekilde harika bir deneyim sunuyor. Müzik yapmak gibi özel kullanımlar için zaten farklı kulaklıklara bakmak daha mantıklı.

Gerçekten ANC'si bambaşka seviye, ilk taktığımda dedim ne oluyor. Evet fiyatı çok yüksek ama zaten segmentteki bütün kulaklıklar ile aynı fiyat, ekonomi kötü ve bence fiyatı bu denli normal geliyor.

Apple’ın kalitesi de fiyatını etkiliyor. Harika yazılım desteği sunuluyor ve teknik servisi çok iyi. 1 seneden eski olan AirPods Pro kulaklığımı 15 dakika içerisinde Apple Store’da ücretsiz bir şekilde değiştirebildim. Randevu almam, masada oturmam ve kulaklığın Şeffaf Mod özelliğinin eskisi kadar iyi çalışmadığını belirtmem yeterli oldu. Hızlı bir şekilde kontrol edildi, sorun tespit edildi ve değişim sağlandı. :)
Hocam garanti süresi içerisinde mi değişim sağladınız? Garantisi 2 yıl sanırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı