AirPods Pro 3. defa teknik servise gitti

STARK35

Hectopat
10 Ağustos'ta MediaMarkt'tan AirPods Pro aldım. gürültülü ortamlarda, toplu taşıma, trafikte konuşurken karşı tarafa ses çok kötü veya hiç gitmiyor. Bunun üzerine İzmir Egemek Alsancak şubesine teknik servise verdim fakat hiçbir problem görülmedi denilerek bana geri gönderildi ve Apple tarafından kıdemli biriyle görüştüğüm zaman bana 3. defa teknik servise vermemi, kendisi tarafından detaylı incelenmesi adına mail atacağını söyledi. Şu an 3. defa teknik serviste ve ben sorunun çözüleceğini sanmıyorum. Bunun ile alakalı ne yapabilirim? Tüketici hakem heyetine mi başvurayım yoksa başka bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik servisten dönüş yapmasını bekleyin bence. Eğer yine bir problem yok şeklinde geri dönerlerse tüketici hakem heyetine başvuru yapın.

3 defa servise gönderilen ürünler ayıplı mal sayılıyordu. İyice araştırmak lazım. Bu seferde gönderin tekrar aynı sorun olursa ayıplı maldan para iadesi veya sorunsuz modeliyle değişimini isteyin. Eğer kabul etmezlerse THH başvurun sorununuz çözüme kavuşur.

10 Ağustos'ta MediaMarkt'tan AirPods Pro aldım. Gürültülü ortamlarda, toplu taşıma, trafikte konuşurken karşı tarafa ses çok kötü veya hiç gitmiyor. Bunun üzerine İzmir egemek Alsancak şubesine teknik servise verdim fakat hiçbir problem görülmedi denilerek bana geri gönderildi ve Apple tarafından kıdemli biriyle görüştüğüm zaman bana 3. defa teknik servise vermemi, kendisi tarafından detaylı incelenmesi adına mail atacağını söyledi. Şu an 3. defa teknik serviste ve ben sorunun çözüleceğini sanmıyorum. Bunun ile alakalı ne yapabilirim? Tüketici hakem heyetine mi başvurayım yoksa başka bir çözümü var mıdır?

Hocam yanlış hatırlamıyorsam konuşma sırasında aktif gürültü engelleme açıksa ses karşıya boğuk ve kötü gidiyor kapattığınız zaman düzeliyor. İnternete birkaç kişinin aynı sorunu yaşadığını görmüştüm sizin ki de böyle sanırım.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam konuşma sırasında aktif gürültü engelleme açıksa ses karşıya boğuk ve kötü gidiyor kapattığınız zaman düzeliyor. İnternete birkaç kişinin aynı sorunu yaşadığını görmüştüm sizin ki de böyle sanırım.

Her türlü ayarda denedim yine de fayda etmedi ürünü aldıktan sonra teknik servisi bile aradım yolda yine duyamıyorlar gürültülü ortamlarda, ama testi Apple makinesı yaptığı için ondan sonuç ne çıkarsa onu uyguluyorlar.

Teknik servisten dönüş yapmasını bekleyin bence. Eğer yine bir problem yok şeklinde geri dönerlerse tüketici hakem heyetine başvuru yapı

Durum raporu istedim eğer hala sıkıntı yok denilirse, THH başvuru yapacağım peki MediaMarkt'ı mı yoksa teknik servisi mi şikayet edeceğim veya Apple mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı