AirPods Pro alınır mı?

ozanalagoz1

Hectopat
Merhabalar. Ben iPhone 11 aldım ve eski iphonumdan kalma kablolu AirPods'u artık kullanmak istemiyorum ve yeni kablosuz kulaklık almak istiyorum. Bir de sert kulaklık almak istemiyorum bir kulağımda rahat oturuyor fakat diğer kulağımda ağrı yapıyor. Bu sebeple AirPods Pro da olduğu gibi yumuşak uçlara ihtiyacım var. AirPods Pro şu an Hepsiburada'da 1950 lira civarında fakat rakiplerinde daha ucuz benzer modeller var. Philips ve Samsung gibi. Bu modellerden tavsiye edebileceğiniz var mı? Şartlarım iOS ile sorunsuz çalışabilecek yumuşak uçlu şarjı iyi giden sesi güzel gibi şeyler. Şimdiden teşekkürler.

Şartlarınıza tek uyan cihaz yine Apple'ın çıkardığı AirPods'tur.

Merhabalar. Ben iPhone 11 aldım ve eski iphonumdan kalma kablolu AirPods'u artık kullanmak istemiyorum ve yeni kablosuz kulaklık almak istiyorum. Bir de sert kulaklık almak istemiyorum bir kulağımda rahat oturuyor fakat diğer kulağımda ağrı yapıyor. Bu sebeple AirPods Pro da olduğu gibi yumuşak uçlara ihtiyacım var. AirPods Pro şu an Hepsiburada'da 1950 lira civarında fakat rakiplerinde daha ucuz benzer modeller var. Philips ve Samsung gibi. Bu modellerden tavsiye edebileceğiniz var mı? Şartlarım iOS ile sorunsuz çalışabilecek yumuşak uçlu şarjı iyi giden sesi güzel gibi şeyler. Şimdiden teşekkürler.

Bence AirPods Pro alın en sorunsuz iOS da çalışan AirPods Pro.

Öncelikle ben kullanıyorum. Şirket hediye etmişti. Çok kaliteli gerçekten. Ses kalitesi olarak da çok iyi bir kulaklık. İPhone 11 kullanıyorsunuz. İPhone ile güzel bir ikili oluyor. Lakin bence fiyat olarak çok pahalı. 1950 lira az para değil. Size kalmış o tarafı.

Dediğim gibi kaliteli bir kulaklık. Ve Apple ürünü olduğu için bir diğer Apple ürünü İPhone 11 ile en sorunsuz çalışacak kablosuz kulaklıktır kendisi.

Kullanmadım ama videolardan gördüğüm kadarıyla bayağı kaliteli. Özellikleri dolu. Düşünmeniz gereken şey bütçe kısmı sadece. Alıp pişman olacağınızı sanmam. İstediğiniz özelliklerin hepsini kapsıyor.

1 ay önce yılbaşı indirimlerinden satın aldım. Size istediğiniz performansı vereceğinden emin olabilirsiniz. 1 aydır bana şahsen hiçbir sorun yaşatmadı. Gerek hızlı şarj olması, gerek ses performansı, gerek kutu içeriği ile mükemmel bir ürün. Özellikle iPhone telefonunuz varsa ve para konusunu es geçiyorsanız kesinlikle alın derim.

IMG_20210115_211848.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı