AirPods Pro alınır mı?

burkk

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da gözüktüğü gibi güncel olarak iPhone 11 ve AirPods 2.nesil kuıllanıyorum. Ancak uzun süreli kullanım ve 2. kattan düşüş sebebiyle seste azalmalar var. Ayrıca Full seste dışarı çok ses gidiyor. AirPods Pro'da da böyle bir sıkıntı var mı genel olarak? Nasıl yardımcı olursanız sevinirim.

Başlıkta da gözüktüğü gibi güncel olarak iPhone 11 ve AirPods 2.nesil kuıllanıyorum. Ancak uzun süreli kullanım ve 2. kattan düşüş sebebiyle seste azalmalar var. Ayrıca Full seste dışarı çok ses gidiyor. AirPods Pro'da da böyle bir sıkıntı var mı genel olarak? Nasıl yardımcı olursanız sevinirim.

Alabilirsen Buds 2 Pro al, her ikisini de kullanmış biri olarak AirPods Pro'nun Buds ile yarışamayacağını söylemem lazım.

Alabilirsen Buds 2 Pro al, her ikisini de kullanmış biri olarak AirPods Pro'nun Buds ile yarışamayacağını söylemem lazım.

iPhone 11 olduğu için onu almayı düşünüyorumda dışarı çok ses veriyor mu?

Buds 2 Pro gerçektende sağlam mıdır bu arada.

iPhone 11 olduğu için onu almayı düşünüyorumda dışarı çok ses veriyor mu?

Buds 2 Pro gerçektende sağlam mıdır bu arada.

Buds 2 Pro şu anda en sağlam F/P kulaklığıdır, özellikle ANC'si çok başarılı. Ben birçok kez yere düşürdüm, zamanında merdivenden yuvarlandı hala taş gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı