AirPods Pro, Type-C adaptörsüz şarj edilebilir mi?

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
İlk kez bir AirPods aldım ve kutu içeriğinde Type-C adaptörünün olmadığını fark ettim. Apple Type-C adaptör fiyatı ₺280. Bu adaptör olmadan şarj edemez miyim ya da farklı marka adaptör kullansam sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer iPhone kullanıyorsanız onun adaptörüyle şarj edebilirsiniz. Diğer markalarla şarj edilebilir mi bilmem, daha doğrusu edilir ama sağlıklı olmayabilir.

Eğer iPhone kullanıyorsanız onun adaptörüyle şarj edebilirsiniz. Diğer markalarla şarj edilebilir mi bilmem, daha doğrusu edilir ama sağlıklı olmayabilir.

Evet iPhone kullanıyorum. Yani telefonumun şarj aletiyle şarj edebilir miyim? Peki bana neden type C kablosu göndermişler? Daha mı hızlı şarj ediyor?

Evet iPhone kullanıyorum. Yani telefonumun şarj aletiyle şarj edebilir miyim? Peki bana neden type C kablosu göndermişler? Daha mı hızlı şarj ediyor?
Tahminimce AirPods'dan çıkan kablonun bir tarafı type-c bir tarafı lightning, bunun sebebi dediğiniz gibi daha hızlı şarj etmesi. Eğer iPhone 11 veya 11 Pro kullanıyorsanız AirPods'dan çıkan kablo ile telefonunuzun şarj kablosu aynıdır. Benim bildiğim herhangi bir iPhone şarj aletiyle (eski tip veya yeni nesil hızlı şarj) AirPods'unuzu şarj edebilirsiniz.

Geri
Yukarı