AirPods Pro vs FreeBuds Pro

Ses kalitesi olarak beni üzer mi FreeBuds Pro?

Denemediğim için yorum yapamıyorum. AirPods Pro kullanıyorum ve şu anki market de en iyi ses kalitesine sahip kulaklıklardan biri olarak geçiyor.

Android için kaliteli gürültü engelleme isterseniz Sony WF1000 de inceleyebilirsiniz. Ses kalitesine çok önem veriyorsanız Sennheiser Momentum true wireless bakın kesinlikle.

Denemediğim için yorum yapamıyorum. AirPods Pro kullanıyorum ve şu anki market de en iyi ses kalitesine sahip kulaklıklardan biri olarak geçiyor.

Android için kaliteli gürültü engelleme isterseniz Sony WF1000 de inceleyebilirsiniz. Ses kalitesine çok önem veriyorsanız Sennheiser Momentum true Wireless bakın kesinlikle.

Sennheiser Momentum true Wireless sadece ses için iyi gibi.
Ama FreeBuds Pro şarj anlamında olsun ANC anlamında olsun daha iyi gibi duruyor.
Tabi Apple cihazım olmadığı için AirPods Pro almak mantıklı gelmiyor.
Sanırım FreeBuds Pro alacak gibiyim.
AirPods 2.Nesil'e göre nasıldır?

Sennheiser Momentum true Wireless sadece ses için iyi gibi.
Ama FreeBuds Pro şarj anlamında olsun ANC anlamında olsun daha iyi gibi duruyor.
Tabi Apple cihazım olmadığı için AirPods Pro almak mantıklı gelmiyor.
Sanırım FreeBuds Pro alacak gibiyim.
AirPods 2.Nesil'e göre nasıldır?
FreeBuds Pro bazı uygulamalarda mikrofonunu çalıştıramıyor. Konu;

AirPods 2. nesil güzel bir kulaklık diye biliyorum. Lakin yapısından dolayı kulağınızda durmayabilir. Test edemiyorsanız almayı düşünmeyin bence.

FreeBuds Pro bazı uygulamalarda mikrofonunu çalıştıramıyor. Konu;

AirPods 2. nesil güzel bir kulaklık diye biliyorum. Lakin yapısından dolayı kulağınızda durmayabilir. Test edemiyorsanız almayı düşünmeyin bence.
1.5 2 yıl sonra apple bir telefona geçeceğim. O yüzden şimdi Airpods Pro alıp rahat mı olayım?Yoksa başka bir kulaklık mı?

Bir arkadaşınızda varsa rica edebilirsiniz. Onun haricinde mağazaların hiçbiri kulak içi kulaklıklara test imkanı sunmaz.
Sadece Airpods 2.Nesili deneyebilirim. Onun dışında başka imkanım yok denemek için. Ama freebuds pro'nun kötü bir ses kalitesi olacağını düşünmüyorum.
Airpods 2.Nesil ile Airpods Pro arasında olucağını düşünüyorum ses kalitesinin. Zaten airpods 2.Nesil'in ses kalitesini seviyorum.

Mikrofonu WhatsApp Web deneyin onda çalışırsa her zaman çalışır.

WhatsApp Image 2020-08-20 at 17.51.38.jpeg

İntum inbH01B da çalışıyor ve iyi çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı