AirPods şarj kutusu batarya sorunu

Anladım hocam peki 30 dkdan sonra tekrar baktığınızda yüzde 1’lik bir düşüş daha oluyor mu? Birde bir şey daha sorcaktım bu kapak sizde de çıtırdıyor deme üst kapak oynuyormuş klik klik herkeste varmış bu sorun

Hocam bi gelişme var mı garanti vs. Götürdünüz mü

Evet çıtırdıyor, ben bilgisayardan şarj ediyordum kutuyu, şarj adaptörüne bağlı kabloyla şarj edince bir kere kontrol ettim sorun düzeldi. Devam ediyor olabilir ama bir daha bakmadım hiç, bu ara sık kullanamıyorum sadece toplu taşıma sırasında kullanıyorum.

Anladım hocam peki 30 dkdan sonra tekrar baktığınızda yüzde 1’lik bir düşüş daha oluyor mu? Birde bir şey daha sorcaktım bu kapak sizde de çıtırdıyor deme üst kapak oynuyormuş klik klik herkeste varmış bu sorun

Hocam bi gelişme var mı garanti vs. Götürdünüz mü

Biraz geç oldu fakat;
AirPods 2 kullanıcısıyım. Alalı 2 hafta oldu. Çıtırdama sorununu bugün farkettim. Ben de herhalde yere düşürdüm de böyle oldu dedim ama korktum tabii.
Sonra direk kardeşime sordum (kardeşimde de airpods 2 var ve benden daha önce almıştı.) kardeşim normal, herkeste var bende de var dedi. Sorduktan sonra emin olmak için internete baktım. Çıtırdama olayı anladığım kadarıyla herkeste var ve kutunun açılıp kapanmasını vs. sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı