AirPods şarj kutusu batarya sorunu

klestA

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Daha yeni bir AirPods aldım sorunum şu kulaklıklar 60 70 şarjda kutuya koyduğum zaman 98 veya 99 kadar kutudan yüzde 3 4 lük azalma oluyor ama 98 99 100 olana kadar yüzde 3 4 yine gidiyor. Mesela az kullanıp kulaklıkları 98 99 a düşürüyorum 100 olana kadar 3 4 şarj yiyor. Hatta dün denedim galiba 5 dk felan kullandım yüzde 100dü kulaklıklar kutudan yine azalmış sürekli tak çıkar yapınca gider mi? Çünkü normal beklediğin de sıkıntı yok. Bu sorun mu yoksa normal mi şimdiden teşekkürler.

Valla sorununu tam anlamadım ama bende orjinal kullanıyorum, arada sırada uzun süre kullanmadığım airpodsla kutunun şarjını kontrol ediyorum; kulaklıklar %100 mesela kutuya bakıyorum %35, kulaklıkları hiç kullanmadan dışarıya çıkarıyorum yarım saat sonra kapalı kutuya bakıyorum %33 olmuş. Ufak tefek şarj yemeleri sorun etmeli miyim bende anlamadım.

Valla sorununu tam anlamadım ama bende orjinal kullanıyorum, arada sırada uzun süre kullanmadığım airpodsla kutunun şarjını kontrol ediyorum; kulaklıklar %100 mesela kutuya bakıyorum %35, kulaklıkları hiç kullanmadan dışarıya çıkarıyorum yarım saat sonra kapalı kutuya bakıyorum %33 olmuş. Ufak tefek şarj yemeleri sorun etmeli miyim bende anlamadım.
Aynen dostum aynı şeyi konuşuyoruz şu an sen de 2 mi var 1 mi? Ben 2 kullanmaktayım. Bu arada düşme oranı bile aynı dün koydum mesela kulaklıklar yüz kutu 79 dan 77 olmuş bu normal mi sence. Bir şarj testi videosu izlemiş adam sadece takıp çıkartıyor 3 saat sonra kutudan yüzde 6 şarj gidiyor

Aynen dostum aynı şeyi konuşuyoruz şu an sen de 2 mi var 1 mi? Ben 2 kullanmaktayım. Bu arada düşme oranı bile aynı dün koydum mesela kulaklıklar yüz kutu 79 dan 77 olmuş bu normal mi sence. Bir şarj testi videosu izlemiş adam sadece takıp çıkartıyor 3 saat sonra kutudan yüzde 6 şarj gidiyor

Aynen bende 2 kullanıyorum Black Friday'de Vatandan almıştım. 2'ye özel bir sorun olabilir güncellemeyle düzelecek olabilir. Kulaklıkları bluetooth'a bağlayınca güncelleme varsa yüklüyor öyle biliyorum.

Aynen bende 2 kullanıyorum Black Friday'de Vatandan almıştım. 2'ye özel bir sorun olabilir güncellemeyle düzelecek olabilir. Kulaklıkları bluetooth'a bağlayınca güncelleme varsa yüklüyor öyle biliyorum.
Anladım hocam peki 30 dkdan sonra tekrar baktığınızda yüzde 1’lik bir düşüş daha oluyor mu? Birde bir şey daha sorcaktım bu kapak sizde de çıtırdıyor deme üst kapak oynuyormuş klik klik herkeste varmış bu sorun
Hocam bi gelişme var mı garanti vs. Götürdünüz mü

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı