AirPods'u Android cihazda kullanmak

Furkan karaer

Centipat
Merhaba, temiz 2. el 2. nesil AirPods almayi dusunuyorum ama telefonum Android ve su aralar Apple telefona gecmeyi dusunmuyorum. Telefonum Android oldugu icın sıkıntı yaşar mıyım? Belli ozelliklerini kullanabilir miyim? Genellikle konusma yapan ve muzik dinleyen biriyim, sıkıntı cıkarir mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el kulaklık almanızı tavsiye etmem ama Airpods 1 Android cihazlar ile sıkıntısız çalışıyor (sadece kulaktan çıkarınca şarkı durmuyor).
(2'yi bilmiyorum, 1 var bende).

Merhaba, temiz 2. el 2. nesil AirPods almayi dusunuyorum ama telefonum Android ve su aralar Apple telefona gecmeyi dusunmuyorum. Telefonum Android oldugu icın sıkıntı yaşar mıyım? Belli ozelliklerini kullanabilir miyim? Genellikle konusma yapan ve muzik dinleyen biriyim, sıkıntı cıkarir mı?
Bence 2. el Airpods almaktansa sıfır fiyata çok daha uygun bir fiyata Xiaomi Airdots alabilirsiniz. Xiaomi ismi sizi korkutmasın gerçekten çok kalitesi bir iş çıkarmışlar. Arkadaşımda vardı test ettim oldukça memnun kaldım. En yakın zamanda bende satın alacağım. Hemde android'te çalışır mı gibi bir derdinizde olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı