AirPods Android cihazda kullanmak

Roe

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
EEE
AirPods 2. nesil kulaklığı Android cihazda kullanan var mı varsa günlük problemleri eksiklerini söylebilir mi teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AirPods 2. nesil kulaklığı Android cihazda kullanan var mı varsa günlük problemleri eksiklerini söylebilir mi teşekkürler.

Eğer AirPods alırsan onu güncellemen için halihazırda bir iOS telefonun olmalı aksi takdirde maalesef güncellemelerini Android üzerinden yapamıyorsun bunu göz önünde bulundur.

Android cihaz kullanacaksan Huawei FreeBuds 3 öneririm IOS'da AirPods ne kadar iyiyse Android'de de FreeBuds 3 o kadar iyi.

Araştıracağım tavsiye için teşekkürler.

Eğer AirPods alırsan onu güncellemen için halihazırda bir iOS telefonun olmalı aksi takdirde maalesef güncellemelerini Android üzerinden yapamıyorsun bunu göz önünde bulundur.

iOS telefon var güncelleme sıkıntısı yaşamam ama karasızım.

Baseus aldım ben de 2 haftadır kullanıyorum gayet iyi. Tavsiye ederim. İlla Apple almana gerek yok AirPods olarak.

Modeli nedir Baseus'un?

Hocam IPhone'unuz yoksa boş verin AirPods'u. O fiyata çok çok daha iyi kulaklıklar var.

Önerilere açığım teşekkürler.

Ben şu an Note 10 Lite cihazimda AirPods kullanıyorum, ayarlama ve guncellemeleri arkadasimin telefonundan yapiyorum. Gayet memnunum. Ses kalitesi ve yuksekligi gayet iyi. Bu fiyata AirPods'un gozumde tek rakibi Jabra.

Android'de kullanırsan müzik/video kulağından çıkarınca durmaz, AirPods'ın ismini degiştiremezsin, şarjını göremezsin, kulaklığa iki kere dokununca şarkı dursun mu yoksa ilerideki şarkıya mı geçsin yoksa gerideki şarkıya mı geçsin ayarlayamazsın ama ben kuzenimden denemiştim. Onunki iPhone, benimki Android; düz Bluetooth'tan bağlıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı