AirPods'un orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

atamayk

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Linux
Meslek
Teknisyen
Merhaba, bugün sipariş ettiğim AirPods elime ulaştı ve beklediğimden daha iyi bir kulaklık ile karşılaştım. Kutunun üzerindeki seri numarasını Apple resmi seri numarası sorgulama kısmına girdiğim zaman ürün ve satın alma tarihi çıkıyor. R telefona bağladığım zaman da model adı seri numarası ve applecare+ süresinin ne zaman dolacağı gösteriliyor. Elimdeki ürünün orijinal olmadığını tam olarak nasıl anlarım?
Not: Cihazda ANC yok ama orijinal olup olmamasını etkileyip etkilemediğini bilmiyorum ve yan sanayi bile olsa bu kadar iyi yapılabiliyor mu onu sormak maksatlı yazdım.

Merhaba, bugün sipariş ettiğim AirPods elime ulaştı ve beklediğimden daha iyi bir kulaklık ile karşılaştım. Kutunun üzerindeki seri numarasını Apple resmi seri numarası sorgulama kısmına girdiğim zaman ürün ve satın alma tarihi çıkıyor. R telefona bağladığım zaman da model adı seri numarası ve applecare+ süresinin ne zaman dolacağı gösteriliyor. Elimdeki ürünün orijinal olmadığını tam olarak nasıl anlarım?
Not: Cihazda ANC yok ama orijinal olup olmamasını etkileyip etkilemediğini bilmiyorum ve yan sanayi bile olsa bu kadar iyi yapılabiliyor mu onu sormak maksatlı yazdım.
Anlaşılabilecek tek şey fiyatı bence kaç liraya aldınız?

R telefona bağladığım zaman da model adı seri numarası ve applecare+ süresinin ne zaman dolacağı gösteriliyor.
bu seri numaraları çok kolay kopyalanabiliyor ve applecare+ hizmeti sadece yurt dışında var diye biliyorum sahtedir yani başka birinin seri numarasını koymuşlar üstüne

Elimdeki ürünün orijinal olmadığını tam olarak nasıl anlarım?
Orjinal olup olmadığınıda apple cihaza bağlıysa 1 gün sonra kulaklığın firmware numarasına bak ayarlardan AirPods için firmware güncellemeleri hakkında eğer airpods modeline göre linkteki sürüm numaralarına güncellenmemişse sahtedir, yan sanayi ürünlerde herşeyi kopyalıyolar ama bu firmware sürümleri eski herhangi bir sürümde kalıyor

Geri
Yukarı