AirPods'un orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Hocam minik yuvarlak şeklinde var fakat sizinki gibi değil bir de benimki farkli nesil sanırsam bundan kaynaklı farklılıklar olabilir mi? Fotoğrafı hemen atıyorum.

Hocam bendeki 2.nesil sizde mıknatıs varsa orijinaldir.

Aynısı çıkıyor fakat ben S20 FE kullanıyorum arkadaşımın IPad'den denemistim aynisi oluyor.

Hocam şimdi aklıma geldi. Andropods uygulamasını yükleyin Android telefona. Orada seçin kaçıncı nesil olduğunu. Orijinal değil ise zaten olmaz uygulamada. Bir de orijinallerde Android telefonlarda pil yüzdesi görünmüyor.

Acil cevaba ihtiyacım var. Arkadaştan airpods pro 2. nesil alıcam. Ürün; yurtdışı, garantisi ve faturası yok. Kutunun seri numarası, kulaklığı koyduğumuz kutunun seri numarası ve hakkındaki seri numarası birebir uyuyor. kapsam linkinden baktığımda ürün klonlanmıştır, kopyalanmıştır felan da demiyor. Ürün orijinal midir sizce?

Acil cevaba ihtiyacım var. Arkadaştan AirPods Pro 2. nesil alacağım. Ürün; yurt dışı, garantisi ve faturası yok. Kutunun seri numarası, kulaklığı koyduğumuz kutunun seri numarası ve hakkındaki seri numarası birebir uyuyor. Kapsam linkinden baktığımda ürün klonlanmıştır, kopyalanmıştır falan da demiyor. Ürün orijinal midir sizce?

Arkadaki mıknatısları kontrol et varsa orijinaldir kapağın arkasında oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı