AirTag veya SmartTag ile alzheimer hastası dedemi bulabilir miyim?

Deden Android telefon kullanıyorsa Haritalar uygulamasında bu tarz olaylar için işlevsel olabilecek kişinin konumunu paylaş özelliği var bak.
Telefonunu sürekli yanında taşıması mümkün değil. Neredeyse taşıdığından haberi olmayacak ve küçük bir şey olmalı bence.

Telefonunu sürekli yanında taşıması mümkün değil. Neredeyse taşıdığından haberi olmayacak ve küçük bir şey olmalı bence.
Biliyorum Alzheimer hastaları için normal bir durum değil bu telefon taşıma olayı ancak hastalıkta farklı farklı belki öyle bir imkan vardır diye söyleyeyim dedim. Zor bir durum :/

Deden Android telefon kullanıyorsa haritalar uygulamasında bu tarz olaylar için işlevsel olabilecek kişinin konumunu paylaş özelliği var bak.

Dedem tuşlu telefon kullanıyor başka bir şeye yanaşmıyor. Sert yapılı ve huysuz telefon değiştiremiyoruz. Belki cüzdanına AirTag falan atarız demiştik ama onlarında düşündüğüm kadar etkili araçlar olmadığını anladım.

Deden Android telefon kullanıyorsa haritalar uygulamasında bu tarz olaylar için işlevsel olabilecek kişinin konumunu paylaş özelliği var bak.

Tuşlu maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı