Airties Air 5670 vs ZyXel Vmg3925-B10b vs TP-Link Archer WR400

Hangi modem?

• Airties Air 5670

Oy: 2 40,0%
  • Zyxel Vmg3925-b10b

Oy: 2 40,0%
  • Tp-Link Archer Vr400

Oy: 1 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Nervyly

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba altyapımın fiber destekli olmasından sonra bana da kalan güzel bir fiber modem almak size seçenekleri sunuyorum.

Airties Air 5670
Zyxel Vmg3925-b10b
Tp-Link Archer Wr400 (Arkadaş 300 TL'ye bırakacak sıfır.)

Bir de ek sorum var. TurkNet hangi fiber modemi veriyor?

ZyXEL vmg3925'i dün aldım. Cihaz şimdilik iyi görünüyor. Fakat hala evin arka odalarında (275m2 ev) sinyal zayıf. Üstelik 5 GHz ve en uygun kanaldan yayın yapmama rağmen hala bridge kullanmak zorunda kalacağım. Ayrıca Tivibu kullanıyorum ve şu an HD kanallar çoğunlukla izlenmez hale geldi, info kısmı da boş. Yani bir uyumluluk sorunu var sanırım. Henüz müşteri hizmetleriyle görüşmedim. Önerebilirim. Mediamarkt'tan 399'a aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen kardeşim ben de Zyxel cihazını önerecektim. Yalnız Tivibu uygulaması sadece TT kampanyalı ürünlerde var zaten bunda çalışmayabilir, TT firmasına bağlı o. Sinyal seviyesi çok iyi çok memnunum.

ZyXEL 3925 modelini geçen gün aldım fakat memnun kalmadım aşırı bir ısınma oluyor. Wi-Fi'de anlamsız kopmalar oluyor ve telefonda Wi-Fi ağı kayıtlı olmasına rağmen otomatik olarak bağlanmıyor. Birde TV'den media server özelliği ile film vs. izlemek isterseniz her dosyayı okumuyor mkv, mpg vs. kısacası o fiyata biraz daha ekleyip ac56u düşünüyorum şimdilik.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı