Aizen GX40 alınır mı?

Kesinlikle alınmaz attığım 2 sistemden birini al.

Garanti açar ama kaç fps verir bilemem. Oyun zaten çıkmadı, optimizasyona bağlı.
Teşekkür ederim. Turbox'un kalitesiz olduğunu biliyordum ama bu kadar değil. Sistem alırken biraz daha dikkatli olacağım.
Kesinlikle alınmaz attığım 2 sistemden birini al.
Son attığın sistem monitör ile biraz bütçeyi aşar ama ilk attığın da oldukça güzel.

Teşekkür ederim. Turbox'un kalitesiz olduğunu biliyordum ama bu kadar değil. Sistem alırken biraz daha dikkatli olacağım.

Son attığın sistem monitör ile biraz bütçeyi aşar ama ilk attığın da oldukça güzel.
Hocam arkadaşların dediği gibi incehesap gaming gecesini bekleyin derim. Şansınıza güzel bir şey gelebilir. Saat 22.00 da.

Hocam 8 gb ram fps droplara yol açabilir, çift kanal yaptığınızda ise bütçeyi çok aşıyor.(monitörle birlikte)

Hocam arkadaşların dediği gibi incehesap gaming gecesini bekleyin derim. Şansınıza güzel bir şey gelebilir. Saat 22.00 da.

Hocam 8 gb ram fps droplara yol açabilir, çift kanal yaptığınızda ise bütçeyi çok aşıyor.(monitörle birlikte)
Farkındayım. Ya biraz daha beklicem 8-9 bine sistem toplucam yada ilerde yükseltcem. Ama sanırım biraz daha bekliyeceğim.

Eğer yükseltmeye gerek kalmasın istiyorsanız bekleyin derim(dolara rağmen) çünkü harici ekran kartları çok pahalı. Sonradan yükseltmeye kalksanız çok zorlanırsınız.
Bekleyeceğim, eğer dolar 2-3 katına çıkarsa (ki öyle gözüküyor) yurt dışından sistem almak zorunda kalacağım.

Geri
Yukarı