Aizen GX40 hazır sistem alınır mı?

Çevrem.

Var 1.5 sene kullanan haa gidip Forza falan yüklemeye çalışırsan bir zahmet ama ben MTA NFS U2 GTA 5 falan yüklerim abartmam.
Bu paraya Forza horizon 4 oynamak yerine, çöp gibi sistemde ısınma sorunlarıyla, FPS donmalarıyla. SSD problemleri ile başa çıkabilirsen tamam.

Tamam dostum ne istiyorsan onu al, 1 yıl sonra konu açarsın ama FPS düşüyor, drop yiyorum diye. İçindeki işlemci 9 yıllık.

Ben yazmaktan yoruldum... En samimi arkadaşım Izoly N12X modelini aldı 1.5 senesi ne FPS düşmesi ne kasma don hiçbir şey çünkü ağır ve hor kullanmadı bende öyle kullanmayacağım.
Amaçımız paranızla rezil olmamanız eski ve kalitesiz parçalar kullanarak insanları kandırıyorlar.

Forza yüksek sistem isteyen bir oyun değil oynayabileceğiniz bir sistem önerebiliriz.

Hazır sistem monitör klavye mouse falan varsa öner hocam.

Ben yazmaktan yoruldum... En samimi arkadaşım Izoly N12X modelini aldı 1.5 senesi ne FPS düşmesi ne kasma don hiçbir şey çünkü ağır ve hor kullanmadı bende öyle kullanmayacağım.
Ya bakın kafayı yemek istiyorum, arkadaşınız yalancı ve sizinde acı çekmenizi isteyen bir psikopat.

Hazır sistem monitör klavye mouse falan varsa öner hocam.
Şuan evin içinde çıldırıyorum, madem kararınızdan vazgeçmeyeceksiniz neden konu açıyorsunuz?

Bu paraya Forza Horizon 4 oynamak yerine, çöp gibi sistemde ısınma sorunlarıyla, FPS donmalarıyla. SSD problemleri ile başa çıkabilirsen tamam.

Kanka tamam peki monitör klavye mouse dahil Forza kaldıran sistem bul.
Şu an evin içinde çıldırıyorum, madem kararınızdan vazgeçmeyeceksiniz neden konu açıyorsunuz?

Alacağım demedim bana sistem önerebilirsiniz mesela.

Kanka tamam peki monitör klavye mouse dahil Forza kaldıran sistem bul.

Alacağım demedim bana sistem önerebilirsiniz mesela.
Zaten öneri yaptım. O sistem rahatlıkla Forza kaldırır üstüne 700 lira gibi bir para kalıyor o para ile monitör alabilirsiniz.
1621800126689.png

Screenshot_2021-05-23-23-02-14-989_com.android.chrome.png

Geri
Yukarı