Aizen GX40 hazır sistem alınır mı?

9 Yıllık işlemci, kötü bir ekran kartı, DDR3 teknolojisi kullanan bir sistem iyi değil onun yerine bunu alın.
4400 lira tutuyor.

Tam da bugün bunun için bir konu açmıştım :D.

Tam da bugün bunun için bir konu açmıştım :D.

Aizen hocam Turbox değil.

Vallaha bıkkınlık geldi, hocam konuyu düzgünce okuyun. Aizen, Turbox, Izoly gibi leş markalardan alışveriş yapmayın.

Ya abi ayıptır söylemeside FPS testleri açıklıyor her şeyi ben demiyorum gamer olacağım PC'yi ağır oyun dolduracağım yüklüyeceğim en baba 6 oyun ks-asmayın bu kadar ya hem bende vazgeçtim bu modelden zeiron FX60 bakar mısınız bu arada zaten şimdi almayacağım 1-2 aya belki dolar dipledi her an her şey olabilir.

Ya abi ayıptır söylemeside FPS testleri açıklıyor her şeyi ben demiyorum gamer olacağım PC'yi ağır oyun dolduracağım yüklüyeceğim en baba 6 oyun ks-asmayın bu kadar ya hem bende vazgeçtim bu modelden zeiron FX60 bakar mısınız bu arada zaten şimdi almayacağım 1-2 aya belki dolar dipledi her an her şey olabilir.
Kasmayın diyorsunuzda, bu kadar eski bir sistemi aldıktan sonra biz pişman olmuyoruz.

Tamam dostum ne istiyorsan onu al, 1 yıl sonra konu açarsın ama FPS düşüyor, drop yiyorum diye. İçindeki işlemci 9 yıllık.

Amaçımız paranızla rezil olmamanız eski ve kalitesiz parçalar kullanarak insanları kandırıyorlar.
Çevrem.

Var 1.5 sene kullanan haa gidip Forza falan yüklemeye çalışırsan bir zahmet ama ben MTA NFS U2 GTA 5 falan yüklerim abartmam.
Forza yüksek sistem isteyen bir oyun değil oynayabileceğiniz bir sistem önerebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı