Ajan nasıl olunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haha ne kadar komik yav. O şakacıktan sandığın darbe gerçekleşseydi görürdün o beğenmediğin kişilerin yerine kim gelmiş. Hayır bir de konuyla alakası yok her yere bu saçma sapan yorumlar atılmasından bıktım artık. Rapor etsem raporum kabul edilmiyor yönetim muhalif kesim olduğundan.
Niye zoruna gitti. Reis kendisi söyledi. :) Muhalif kesim derken? 🤔

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Niye zoruna gitti. Reis kendisi söyledi. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Of kardeşim oraya dalga geçmek amacıyla yazmışsın niye zoruma gitmesin? Ayrıca bu konuya gidip de ''darbe, reis'' gibi alakasız şeyler söylemen çok boş oldu.
Kaldı ki adam orada ne anlatıyor? Önceden tahmin edilen bir şey değil, olayın başladığı zaman ilk ondan haberi olduğunu söylüyor.

Of kardeşim oraya dalga geçmek amacıyla yazmışsın niye zoruma gitmesin? Ayrıca bu konuya gidip de ''darbe, reis'' gibi alakasız şeyler söylemen çok boş oldu.
Darbe girişimi olmuş haberi MİT'den değil enişteden alıyorsan ortada bir zafiyet var demektir. Sen niye bu kadar alındın, niye bu kadar zırladın ben onu anlamadım.

• Beğen
İfadeler: acv
Darbe girişimi olmuş haberi MİT'den değil enişteden alıyorsan ortada bir zafiyet var demektir. Sen niye bu kadar alındın, niye bu kadar zırladın ben onu anlamadım.
Sence gerçekten orada sayın cumhurbaşkanımız olan olayları bizzat değiştirmeden mi anlatmış? MİT'den almış veya almamış olsa bile bunu söylemeyebilir, alıp almadığını bilemeyiz. Devlet adamları her şeyi halkına açık açık söyleseydi ortada MİT'in bir anlamı zaten olmazdı. Devlet sırrı denen bir şey var.

Varsayalım ki dediğiniz gibi olsun bir açıklık olsun sistemde, bunun konu ile alakası ne? Arkadaş güzelce ''Ajan nasıl olunur?'' diye sormuş. Bilmiyorsan sus, her şeye atlama.

Tepki göstermemin sebebi mesajınızın dalga geçme amacıyla yazılması. En azından ben böyle anladım, farklı anlayan varsa şaşarım, ciddi yazılmış bir şeye benzemiyor.

Arkadaş güzelce ''Ajan nasıl olunur?'' diye sormuş. Bilmiyorsan sus, her şeye atlama.
Nereye ne mesaj yazacağımı sana mı soracağım. Sen kimsin? Sen önce haddini bil, "sus, her şeye atlama" ne demek. Forum kurallarına uyduğum sürece istediğim yere istediğimi yazarım. Kendin çok biliyorsan kapa çeneni ve benimle ağız dalaşına girmeye çalışmak yerine "Ajan nasıl olunur" isimli bir rehber konu aç.

Nereye ne mesaj yazacağımı sana mı soracağım?
Bu kadar geri düşünceli olmak moda oldu herhalde. Bu nasıl bir tavır? Sokakta durduk yere insanlara vursan sonra da niye vuruyorsun diyene ''sanane, istediğimi yaparım'' bu mantıklı bir şey mi oluyor? >>> Aynı Mantık <<<

Senin attığın mesaj forum kurallarına göre ''gereksiz'' yani yasak. Bana sormakla ne alakası var? Ben seni uyarıyorum. Ha, neden rapor sistemine başvurmadın o zaman, dersen yetkililer muhalif kesim olduğu için bu konuda güvenmiyorum.

Sen kimsin? Sen önce haddini bil, "sus, her şeye atlama" ne demek.
Çok da güzel demişim. Bunun had aşmakla ne alakası var? Evet, bilmiyorsan sus, bir şey yazmak zorunda
değilsin.

Forum kurallarına uyduğum sürece istediğim yere istediğimi yazarım.
Forum kurallarına uymuyorsun zaten biraz da olsa ne yazdığını bi' düşün.

Kendin çok biliyorsan kapa çeneni ve benimle ağız dalaşına girmeye çalışmak yerine "Ajan nasıl olunur" isimli bir rehber konu aç.
Konuya bilgi vermek amaçlı geldiğimi kim söyledi? Belki aynı konudan ben de yararlanacaktım? Tekrar söylüyorum, önce düşün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı