AJAZZ AJ139 PRO vs AJAZZ AJ199 vs Delux M800

Altında kullandığın mouse pad nedir?
Klavyenin altında ise ; https://www.amazon.com.tr/Klasse-Pr...0717&sprefix=klasse+gp+or,aps,141&sr=8-3&th=1 bunu kullanıyorum. Şundan sebep belirtiyorum, bunda denediğimde de gayet güzel ve akıcıydı. Fakat internetteki yorumlarda, çoğunluk skatezlerden dert yanmıştı, daha sonra almam gerekirse diye ekstra kargo masrafı olmasın diye wraiths skatezleri de aynı sepette sipariş ettim. Kendi skatezleri çok dandik duruyor ama sanki en azından 8-10 ay gibi bir süreyi çıkarır gibime geldi. Skatez tarafı size kalmış ama şimdiki skatezlerle sorunsuz akıyor.

Klavyenin altında ise; https://www.amazon.com.tr/Klasse-Pro-Black-Dikişli-Oyuncu/dp/B09TG4YDV2/ref=sr_1_3?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=KLQGG0ZF0H53&dib=eyJ2IjoiMSJ9.667aPSf8msPtQ66IZeCZ57RDPcDlRGsxpG9B3ju45IZsedPvOeU_2LF4l9e-lTczHqkMTp7oXmGsNADjE3_2Wm8A-coG65vlt3-SaRnkaZ_l66JNVPu6hDTURYTH6T94NwhSfirVNw1yntFdYXuiKiPdVUuPf3VL5DYw4s1flz7Ad8MfMazdohzaZ_WkTrVOaJ1va7pTqw46zqnF4LI0wI-vXzV5E0m7vKMwVnS4DEbrREHPPxzMfkYDf3vds8odDZt2nA5o6-yV1VpgQtRh3sVFsFr8xllpnGWmvAGO5vY.FWqUGFocr1y60RMJRqFjnNSSvteaZBRPAiYfO8M-miM&dib_tag=se&keywords=klasse+g+pro&qid=1709540717&sprefix=klasse+gp+or,aps,141&sr=8-3&th=1 bunu kullanıyorum. Şundan sebep belirtiyorum, bunda denediğimde de gayet güzel ve akıcıydı. Fakat internetteki yorumlarda, çoğunluk skatezlerden dert yanmıştı, daha sonra almam gerekirse diye ekstra kargo masrafı olmasın diye wraiths skatezleri de aynı sepette sipariş ettim. Kendi skatezleri çok dandik duruyor ama sanki en azından 8-10 ay gibi bir süreyi çıkarır gibime geldi. Skatez tarafı size kalmış ama şimdiki skatezlerle sorunsuz akıyor.

Bende de bu var; Amazon.com.tr ama mouse masanın kendi yüzeyindeyken bir tık daha rahat hareket ediyor. Ama yine de fazla hassas. Mouse dareu A950 Pro. Mouse pad farkı çok oluyor mu?

Sizin fareyi hiç bilmiyorum o yüzden yorum yapamam ama skatezlerinizle alakalı bir durum olabilir ve onu wraiths skatezlerle rahatlıkla çözebilirsiniz. Mouse pad fark ettirir, fiyatları da o kaliteli yüzey belirliyor zaten. Bendeki Pro versiyon olduğu için daha iyi olduğunu düşünüyorum. Düz modelinin iyi olmadığı söylenmişti bir konu başlığımda.

Sizin fareyi hiç bilmiyorum o yüzden yorum yapamam ama skatezlerinizle alakalı bir durum olabilir ve onu wraiths skatezlerle rahatlıkla çözebilirsiniz. Mouse pad fark ettirir, fiyatları da o kaliteli yüzey belirliyor zaten. Bendeki Pro versiyon olduğu için daha iyi olduğunu düşünüyorum. Düz modelinin iyi olmadığı söylenmişti bir konu başlığımda.

Doğrudur ama benim yaşadığım sorunu yaşamış birini görmedim herkes memnun mousetan.
Bende çok rahat hareket etmiyor sadece. Hangi skatezi almalıyım ki bunun için?

Dosya Ekleri

• mouse.jpg
    mouse.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 23
Bulamadım fakat sizin stakezleriniz uygun gözüküyor, sorununuz muhtemelen mousepadten kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı