AJAZZ AJ139 PRO vs AJAZZ AJ199 vs Delux M800

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hangisini tercih etmeliyim? Amazonda hepsi hemen hemen yakın fiyatlarda, 5 senedir G Pro Wireless kullanıyorum, clicklerinde hiçbir sorun yok fakat orta tuş çoğu zaman aşağı çekerken 2 kare atlatıyor o baya can sıkıyor. Bu bütçelerde ya da daha düşük bütçede kaliteli kablosuz Mouse varsa onu da önerebilirsiniz.
Edit: Ufak bir yazıda gördüğüm kadarıyla 199 daha küçük ve arkası mazgal şeklinde değiştirilebiliyormuş. Yani fark olarak sanırım boyut ve değiştirilebilirlik varmış anladığım kadarıyla. Steelseries Aerox 3 Wireless denemiştim bana küçük gelmişti mağazada. Eğer öyleyse zaten 139 Pro almam gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık ara farkla delux m800 en iyi seçenek olur. Steelseries Aerox 3 Wireless dan bi tık daha büyük.
1706100481645.png

Daha büyük bir şey isterseniz Darmoshark M3 Wireless Mouse var.

Dosya Ekleri

• 1706100401155.png
    1706100401155.png
    74,7 KB · Görüntüleme: 33
Kaç Hz monitörünüz? 200Hz veya üstü ise her türlü hissedersiniz. Ancak 165Hz veya altı ise çok hissetmezsiniz zaten LoL oynuyormuşsunuz.
2K 170 Hz'de kullanıyorum.
Bu ürünü de varmış çünkü bunun da.

Hangisini tercih etmeliyim? Amazon'da hepsi hemen hemen yakın fiyatlarda, 5 senedir G PRO Wireless kullanıyorum, Click'lerinde hiçbir sorun yok fakat orta tuş çoğu zaman aşağı çekerken 2 kare atlatıyor o bayağı can sıkıyor. Bu bütçelerde ya da daha düşük bütçede kaliteli kablosuz mouse varsa onu da önerebilirsiniz.
Edit: Ufak bir yazıda gördüğüm kadarıyla 199 daha küçük ve arkası mazgal şeklinde değiştirilebiliyormuş. Yani fark olarak sanırım boyut ve değiştirilebilirlik varmış anladığım kadarıyla. SteelSeries Aerox 3 Wireless denemiştim bana küçük gelmişti mağazada. Eğer öyleyse zaten 139 Pro almam gerekir.

Ne yaptın kankam? Hangisini aldın? Ben de şu an bunların arasında kaldım.

Ne yaptın kankam? Hangisini aldın? Ben de şu an bunların arasında kaldım.
Pro versiyonunu aldım bir sorun yok memnunum.

Pro versiyonunu aldım bir sorun yok memnunum.

Altında kullandığın mouse pad nedir?

Geri
Yukarı