Ajazz AJ199 4K alınır mı?

D.WINCHESTER

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Aslında fare güzel duruyor ama, diğer markaların 3-4 bin TL'ye verdiği özellikleri 1950 TL'ye verince şüphelendiriyor beni.

Ne olduğu belirsiz 4000 Hz fare alacağına, adamakıllı 1000 Hz almanı tavsiye ederim. Ben Wlmouse Beast X kullanıyorum. 4000 Hz desteği bulunmasına rağmen 1000 Hz kullanıyorum. Çünkü 4000 Hz, R5 5600 işlemcimle bazı oyunlarda takılma yapıyor ve 1000 Hz ile arasında hiçbir fark göremiyorum 180 Hz monitörle.

Onun da yanı sıra batarya çok çok çabuk gidiyor. 4000 Hz hiç kârlı olmuyor. 2 avantaj sağlıyorsa 6 dezavantaj sağlıyor.

İade alıyorsa satıcı, al bir dene. Beğenmedin iade edersin.

Olmazsa da şuna bakabilirsin;

Bu da benim hiç duymadığım bir marka açıkçası, Fakat YouTube'da inceleme işi ile uğraşan birçok insan inceleyip beğenmiş.

Üstteki arkadaşın dediklerine baya güldüm. Bilmeden yorum yapmış.
AJ199 4K ve WLbeast X farenin teknik tüm özellikleri aynı. Aynı MCU, aynı sensör ve aynı switchleri kullanıyor. Kısaca tek farkı malzemesi.
1950₺ biraz fazla geldi bana. 2300₺'ye Darmoshark M3 4K bakılabilir.
Şunu da söyleyim 4K özelliğini büyük ihtimalle kullanmazsınız. Yani tercihinizi buna göre yapmayın.
En önemli şey shape, sonra malzeme kalitesi sonra sensör vs.

Aslında fare güzel duruyor ama, diğer markaların 3-4 bin TL'ye verdiği özellikleri 1950 TL'ye verince şüphelendiriyor beni.

Ne olduğu belirsiz 4000 Hz fare alacağına, adamakıllı 1000 Hz almanı tavsiye ederim. Ben wlmouse Beast X kullanıyorum. 4000 Hz desteği bulunmasına rağmen 1000 Hz kullanıyorum. Çünkü 4000 Hz, R5 5600 işlemcimle bazı oyunlarda takılma yapıyor ve 1000 Hz ile arasında hiçbir fark göremiyorum 180 Hz monitörle.

Onun da yanı sıra batarya çok çok çabuk gidiyor. 4000 Hz hiç kârlı olmuyor. 2 avantaj sağlıyorsa 6 dezavantaj sağlıyor.

İade alıyorsa satıcı, al bir dene. Beğenmedin iade edersin.

Olmazsa da şuna bakabilirsin;

Bu da benim hiç duymadığım bir marka açıkçası, fakat YouTube'da inceleme işi ile uğraşan birçok insan inceleyip beğenmiş.

Aslında Ajazz çok da bilinmedik bir marka değil. Normalde Amazon üzerinden yurt dışından alınabiliyor ama bir satıcı Trendyol'da ve Hepsiburada'da satış yapıyor.

Üstteki arkadaşın dediklerine baya güldüm. Bilmeden yorum yapmış.
AJ199 4K ve WLbeast X farenin teknik tüm özellikleri aynı. Aynı MCU, aynı sensör ve aynı switchleri kullanıyor. Kısaca tek farkı malzemesi.
1950₺ biraz fazla geldi bana. 2300₺'ye Darmoshark M3 4K bakılabilir.
Şunu da söyleyim 4K özelliğini büyük ihtimalle kullanmazsınız. Yani tercihinizi buna göre yapmayın.
En önemli şey shape, sonra malzeme kalitesi sonra sensör vs.
139 PRO nasıl sence? 199 almak ileriye dönük daha iyi olmaz mı?

İkiside farklı shape. İlk önce shape karar ver. Bende 1K olan AJ199 var. Malzeme kalitesi ve biraz küçük geldiği için çok hoşuma gitmemişti. Şu an GPX 2 kullanıyorum.
İlla bu iki modelden birini almak zorunda değilsin tabii. VGN Dragonfly'a da bakmanı öneririm.

AJ199 küçük gibi. Benim için 139 PRO tam istediğim boyutlarda. Sizce 139 PRO alınır mı?

Bir de bu fiyata kablolu daha mantıklı bir seçenek var mı?

Merhaba, sorum bu mouse alınır mı? Bu fiyata daha iyisi var mı?

Bir de şunu gördüm ikisi arasında kaldım. Bu daha büyük çokta küçük olmaması lazım.
Ajazz AJ139 PRO KABLOSUZ OYUNCU MOUSE PAW 3395 26000 DPI Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Darmoshark M3 Wireless Mouse

bunu öneririm hocam hem daha uygun fiyatı

Geri
Yukarı