AJAZZ AJ199 sipariş süreci

350,450 yapabildimde 400 beceremedim bende problem olabilir 2 aydır kullanıyorum. Pil 2 saate fulleniyor. 3 gün gidiyor sarjı RGB açık kullanıyorum. Kimine göre gereksiz olabilir.
Ben de internette o sorunu görmüştüm hocam, 350 450 yapıyorlar fakat 400 olmuyor. Bir de şunu dener misiniz hocam zahmet olmazsa: DPI çubuğunun en sonundaki yazıyla DPI belirtilen kutucuğun üstüne iki kere tıklayıp 400 yazmayı dener misiniz? Olursa belirtir misiniz?

Ben de internette o sorunu görmüştüm hocam, 350 450 yapıyorlar fakat 400 olmuyor. Bir de şunu dener misiniz hocam zahmet olmazsa: DPI çubuğunun en sonundaki yazıyla DPI belirtilen kutucuğun üstüne iki kere tıklayıp 400 yazmayı dener misiniz? Olursa belirtir misiniz?

Ekledim el ile yazınca problem olmuyor tek tek geçemiyorum. 400 yazılıyor yani.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    2,4 KB · Görüntüleme: 28
Güle güle kullanın. Ajazz'ın bu faresi aslında Logitech G Pro Superlight X'in sensör ve switch olarak yenilenmişi. İnsanlar Logitech'e yalvarıyorlardı, yapmayınca başkası talebi görüp çıkarmış.

Hocam ilk onu görmüştüm zaten de, internette kimsenin adam akıllı inceleme yapmadığı ve kimsenin yorum yapmadığı için güvenemedim. Bir de Razer Viper Mini kullandığım için AJ199 elime daha uygun geliyor. AJ139 PRO biraz daha büyük, aralarında boyut harici bir fark yok zaten diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı