Ajazz AJ199 vs VGN Dragonfly F1

Negaa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Rival 3 kullanıyorum ve Wireless bir mouse almak istiyorum. Bütçem 1000 lira civarlarında diyebiliriz +'sı -'si F1'den anlayabilirsiniz. 2. el veya 0 fark etmez başka önerileriniz varsa onları da düşünebilirim. Teşekkürler şimdiden.

Değer. Darmoshark M3 bakılabilir ama malzeme kalitesi çok kötü.
M3 boyları büyük geliyor bana ya, elim ufak değil ama küçük mouse kullanma alışkanlığım var

İki model de shape olarak kullandığın ürünle çok benzer. VGN bir tık daha pahalı. Kargo süreleri belki AJ199 olan çok daha üzün sürer muhtemelen.
Evet o yüzden de aralarında kaldım bayağı bir süredir düşünüyorum. İkisi için de düzgün bir inceleme yok ve yurtdışı kaynaklar da yakın olduklarını söylüyorlar. Malzeme kaliteleri benzer ise ajazz ı almayı düşünüyordum ama F1 için herkes daha iyi diyor

M3 boyları büyük geliyor bana ya, elim ufak değil ama küçük mouse kullanma alışkanlığım var

Evet o yüzden de aralarında kaldım bayağı bir süredir düşünüyorum. İkisi için de düzgün bir inceleme yok ve yurtdışı kaynaklar da yakın olduklarını söylüyorlar. Malzeme kaliteleri benzer ise ajazz ı almayı düşünüyordum ama F1 için herkes daha iyi diyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Türkiye içinde şöyle bir inceleme var.

Şahsım adıma konuşmam gerekirse bence 400 TL üstüne çıkmana değecek pek bir artısı yok. Arkadaş burada resim olarak karşılaştırmış. Ama durumunuz yerindeyse VGN Dragonfly almak daha mantıklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Türkiye içinde şöyle bir inceleme var.
Evet bunu izleyene kadar F1'i bilmiyordum hiç bundan sonra almayı düşünmeye başladım ama hala karar veremedim. Ağırlığı da rival 3'e göre yarı yarıya olduğu için alışabilir miyim korkusu da var. Wraith ambalaj açılınca iade almıyoruz vs politikaları var, ajazz iadesi daha kolay amazon dolayısıyla. 400 TL'lik farka değecekse almayı düşünüyorum f1'i

Şahsım adıma konuşmam gerekirse bence 400 TL üstüne çıkmana değecek pek bir artısı yok. Arkadaş burada resim olarak karşılaştırmış. Ama durumunuz yerindeyse VGN Dragonfly almak daha mantıklı.

Benimde yurtdışında baktığım incelemelerde bunu gördüm yoksa F1'i almak üzereydim. Hemen hemen malzeme olarak benzer geldi, 400 TL lik farkı değer mi değmez mi bilemedim bu yüzden, yine girdaba düştüm almak üzereyken.

Yeni konular

Geri
Yukarı