Çözüldü Mafia2 ekran yırtılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

tokgezer1

Kilopat
Daha fazla  
Tam olarak sorunumun ismi ekran yırtılması mı oluyor bilmiyorum ama durum fotoğraftaki gibi, 20 30 saniye kadar böyle devam ettikten sonra oyun tamamen kapanıyor. Oyunum Steam'den orijinal olup, içerisinde yalnızca Steam'den aldığım DLC'ler mevcut, harici hiçbir yama mod vs. bulunmamaktadır(TR yama bile yüklemedim). Hatta orijinal DLC'leri silip de denedim fakat yine sonuç aynı, tavsiyeleriniz nelerdir?

1.png

2.png

3.png

4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosya bütünlüğünü doğrula dostum Steam üzerinden.
denedim, tekrar tekrar oyunu tüm dosyalarını silip indirdim ama sonuç yine aynı.
EDİT: Sorunu deneme yanılma yapa yapa çözdüm, ilerde aynı sorunu yaşayan olursa ben NVIDIA Denetim Masasındaki PhysX ayarları kısmında işlemciyi CPU olarak seçtim, otomatik veya harici ekran kartı seçili olduğu için bu hatayı alıyordum, sorunu yaşayanlar da bunu deneyebilir.
Adsız.png
Dosya bütünlüğünü doğrula dostum Steam üzerinden.
denedim, tekrar tekrar oyunu tüm dosyalarını silip indirdim ama sonuç yine aynı.
EDİT: Sorunu deneme yanılma yapa yapa çözdüm, ilerde aynı sorunu yaşayan olursa ben NVIDIA Denetim Masasındaki PhysX ayarları kısmında işlemciyi CPU olarak seçtim, otomatik veya harici ekran kartı seçili olduğu için bu hatayı alıyordum, sorunu yaşayanlar da bunu deneyebilir.
Adsız.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı