Ajazz AK 680 Switch kalitesi nasıl?

• Konuyu başlatan Jozu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 538
Ortalama bir Switch ne azı ne fazlası.

600₺ verilen bir alete Switch'leri bozulmadıkça ya da param yok yeni bir klavye alamam iyi Switch istiyorum demedikçe 500₺'ye Switch almak ne kadar mantıklı o sizin tercihiniz açıkçası.

İlle de değiştireceğim diyorsanız alıp değiştirin, değiştirmeyin mi diyelim.
Bozulmak demeyelim de 1-2 tuştan hafif yay sesi çıkmaya başladı. İleride diğer tuşlarda da olmasından endişe ettim.

Kulaklık takılıyken pek duyulmuyosa sorun değil. İleride switchleri değiştiririm.Ama en azından bi kaç sene stock kullanmak isterim açıkçası.
Z11 i 4 aydır kullanıyorum, çok hafif yay sesi var ama duymak için klavyenin dibine girmek gerek.

Kulaklık takılıyken pek duyulmuyosa sorun değil. İleride switchleri değiştiririm.Ama en azından bi kaç sene stock kullanmak isterim açıkçası.
Switch idare eder istediğiniz süre boyunca. Kulaklık takılıyken yay sesini duyacağınızı sanmam.

Bozulmak demeyelim de 1-2 tuştan hafif yay sesi çıkmaya başladı. İleride diğer tuşlarda da olmasından endişe ettim.

Yani yay sesi aşırı rahatsız etmediği sürece çok büyük bir sorun değil. Her tuşta irite edecek derecede olduğunda değiştirilir bence.

Yine de senin bileceğin iş.

Düz olan Gateron modellerinin sesi pek güzel olmuyor. Gateron Milky Yellow daha güzel. Daha tok sesi var. Fiyatıda ucuz.

Bütçem 400-500 ama artabilir. Aslında almam için bir acele yok. Şu anki Switch'ler bir süre götürür ama AliExpress'te indirim varken almak mantıklı diye düşündüm.

Bence şimdi alın. Seçimden sonra 2 katına çıkacak fiyatlar demedi demeyin. :D

Ha elimde Gateron'un red Switch'i var. Milky yellow kadar tok sesli değil ama düşünürseniz bakabilirsiniz. Yay sesi yok onda şüpheniz olmasın. Satılık: Gateron Red Switch 3.0 - 70 Adet

Çok para harcamak istemiyorum 100-150 ile işi çözmek istiyorum diyorsanızda Switch'leri yağlayın. (Lube işlemi)

Son düzenleme:
Düz olan Gateron modellerinin sesi pek güzel olmuyor. Gateron Milky Yellow daha güzel. Daha tok sesi var. Fiyatıda ucuz.

Bence şimdi alın. Seçimden sonra 2 katına çıkacak fiyatlar demedi demeyin. :D

Ha elimde Gateron'un red Switch'i var. Milky yellow kadar tok sesli değil ama düşünürseniz bakabilirsiniz. Yay sesi yok onda şüpheniz olmasın. Satılık: Gateron Red Switch 3.0 - 70 Adet

Çok para harcamak istemiyorum 100-150 ile işi çözmek istiyorum diyorsanızda Switch'leri yağlayın. (Lube işlemi)
Önerebileceğiniz lube var mı?

Geri
Yukarı