Ajazz AK35ı V2 alınır mı?

ender_ender

Kilopat
Daha fazla  
Bu klavyeyi bekliyorum bende Türkiyeye stok gelir belki veya amazonda satışa çıkıyor diye.Bence 10/10 klavye fakat aliexpressden alışveriş yapmadığım için bir bilgim yok benim de site hakkında

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mango switch sesini aşırı beğendim. Aliexpressde çıkan vergi dışında vergi çıkmaz. Wraith gibi bir siteye getirseler kapış kapış gider gibi. 8000 mah pil baya götürür.

Bu klavyenin tuşları RGB olarak şeffaf olan ve red switch tarzı var mı? Başka bunun gibi önerisi olan. Bu klavyeyi alıp bir de şeffaf tuş alsam RGB klavyeler gibi olur mu?

Alan oldu mu beyler klavyeyi bende düşünüyorum da aliexpress çok bekletiyor birde siyah rengi kalmamış
Bende siyah ekranını düşünüyordum sonra biraz daha para verip asus scope wireles klavye mi alsam diye düşünüyorum. Biraz bekleyip kampanya felan yakalarsam asus almayı düşünüyorum. Ajazz çok eksik yönleri de var.

Alan oldu mu beyler klavyeyi bende düşünüyorum da aliexpress çok bekletiyor birde siyah rengi kalmamış
Ben bu klavyenin siyahını alacağım kararımı verdim fakat belki bir indirime girer veya TR üzerinden satışa açılır diye bekliyorum şu an sadece.Girmezse de veririm siparişi acelesi olmadığı için almadım henüz.
Bende siyah ekranını düşünüyordum sonra biraz daha para verip asus scope wireles klavye mi alsam diye düşünüyorum. Biraz bekleyip kampanya felan yakalarsam asus almayı düşünüyorum. Ajazz çok eksik yönleri de var.
Benim için ; keycapslerin şeffaf olmaması dışında veya kalitesiyle ilgili bir problem göremedim açıkçası.Üzerine eski klavyemdeki siyah transparan keycapsleri takarak kullanmayı düşünüyorum.Varsa başka dikkat çekmek istediğiniz eksisi nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı