Elektronik Ajazz AK680 616 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu klavye mi daha iyi yoksa linkteki mi ve ne farkları var tek fark dış görünüş ve Switch rengi mi?

Bu klavye daha iyi ama yurt dışı ile uğraşmam diyorsanız bu linktekini alın.

Vergisiz olur mu kardeş :D 1 dolarlık ürün alsan bile artık vergi alıyorlar.

Oluyormuş galiba alan bir siteden alışveriş yapan Türkler vergi olmadığını söylüyor 150 dolara kadar.

Bu klavye mi daha iyi yoksa linkteki mi ve ne farkları var tek fark dış görünüş ve Switch rengi mi?

Bu kadar para verilmez buna.

263 daha çıkart cebinden bunu al.

Bu kadar para verilmez buna.

263 daha çıkart cebinden bunu al.

ne farkları var hepsi aynı geliyor

Ne farkları var hepsi aynı geliyor.

Attığın ürün Türkiye için maksimum 500-550₺ edebilecek bir ürün. Attığımda ses knbo'u var, stabları hali hazırda çok iyi, switch topluğu da oldukça yerinde. Kendiğinden modlu olmasını geçiyorum.

Hepsi aynıysa attığını al.

Attığın ürün Türkiye için maksimum 500-550₺ edebilecek bir ürün. Attığımda ses knbo'u var, stabları hali hazırda çok iyi, switch topluğu da oldukça yerinde. Kendiğinden modlu olmasını geçiyorum.

Hepsi aynıysa attığını al.
bu ajazz ak680in trde satılsaydı fiyatı ne olurdu? Yani 800lük şey mi 650ye düştü yoksa 1500lük şey mi düştü o niyetle soruyorum.

Bu Ajazz AK680'in TR'de satılsaydı fiyatı ne olurdu? Yani 800'lük şey mi 650ye düştü yoksa 1500'lük şey mi düştü o niyetle soruyorum.

50 dolar oldu ürün. 1500₺'den fiyat başlatırlar.

İnsanımız da aldı, hazır 50 dolar olmuşken 1700-1800-2000₺ gibi fiyatlardan satmaya çalışır.

900'lük 600'e düştü ancak fiyatı 1500'e arttı son indirimi ile de 780₺ gibi bir fiyata alınabiliyor.

AK68030 koduyla 21 dolar. Bu paraya alabileceğiniz en iyi klavye bu gibi duruyor.

Güncelleme:

Yay sesi geldiğini duymuştum bu klavye hakkında, ama bu fiyata yay sesi bir zahmet gelsin. Onun dışında bu fiyata gayet iyi klavye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı