Elektronik Ajazz AK680 616 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar saat 4 ile 13 arasında çalıştığından dolayı saat 1'den sonra ne yaparsak yapalım ulaşmamız mümkün olamıyor.

Dün gece bekledim. Yıkılmadım ayaktayım diyerek saat 4'e kadar bekledim, dükkanı açtıkları gibi de yazdım. 6'ya kadar bekledim cevap gelmeyince bıraktım.

Saat 10'da ise canlı destek talebime karşılık böyle bir cevap geldi. Yani stoklarla alakalı bir durum olsa klavyeyi 26 dolara indirimli bir şekilde satmazlardı şu anda.

Kod:
Hello there,

Thanks for shopping at Whatgeek.

Sorry for delay due to high demand.

We will dispatch your order by next week.

Kindly wait few more days. So sorry for all inconvenience.

Thank you for your patience.

Yours faithfully,

Echo.

Ayrıca Discord'una girdim adamların. Yav arkadaş siz iyi misiniz ya. Adamlarda tatil var yok kargolamadınız, yok scam satıcısınız, yok cevap vermiyorsunuz etmiyorsunuz. Kaç tane işletme ramazan kurban bayramında geri dönüş yapıyor sizde de adamlar dönüş yaptın.

Yemin ederim ben utandım mesajları görünce. Hani adamların Türklere ücretsiz kargoyu kapaması müstahaktır.

Bilgendirme için teşekkür ederim.

Ücretsiz teslimat geri gelmiş.

Dosya Ekleri

• IMG_2473.jpeg
    IMG_2473.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 59
Ücretli alanlar varsa geçmiş olsun iade yoksa.

Nasıl bir dert arkadaşlar, yılbaşında sipariş verip adamların ağacın süsünü indiremeden kargoya vermelerini beklemek ancak bizim milletimizden beklenir vallahi, discord'a baktım, bakmaz olaydım, utancımdan kaçtım.

Tek normal süreç yaşayan benim sanırım, hemde adresimi eksik yazmama rağmen güzel güzel support'a mail gönderdim, adresimi güncelleyip, TC numaramı alıp, kargomu gönderdiklerini belirterek tracking linkini de yanına koyuvermişler. Transit kısmında şu an.

Nasıl bir dert arkadaşlar, yılbaşında sipariş verip adamların ağacın süsünü indiremeden kargoya vermelerini beklemek ancak bizim milletimizden beklenir vallahi, discord'a baktım, bakmaz olaydım, utancımdan kaçtım.

Tek normal süreç yaşayan benim sanırım, hemde adresimi eksik yazmama rağmen güzel güzel support'a mail gönderdim, adresimi güncelleyip, TC numaramı alıp, kargomu gönderdiklerini belirterek tracking linkini de yanına koyuvermişler. Transit kısmında şu an.
Ne zaman sipariş verdiniz?

Hocam kaç tl para çekiyorlar bende şu an hesapta 635 tl var yetersiz bakiye diyor.
649,50 civarı bir şeydi.

Bana TC için mail atmadılar. Ben kendim TC'mi ilettim. Yılbaşı yoğunluğu varmış, haftaya kargo verilcekmiş. Ondan sonra da ne zaman gelirse artık. Bekleyeceğim.

1704387227090.png

AK68030 kodu artık çalışmıyor ama LOTUS10 kodu ile 23 dolara alabilirsiniz şu an almak isteyen varsa
Ayrıca indirimsiz 35 dolar olan fiyat 50 dolara yükselmiş. Sanırım güzel bir yatırım yaptık :)

Dosya Ekleri

• 1704387247686.png
    1704387247686.png
    40,9 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı