Ajazz AK680 alınır mı?

Alıyorum o zaman inşallah sorun çıkmaz.

Benim AK680 taktığımda 1 saat çalıştı. Sorunsuz olduğunu onayladım. Sonra bağlı olmasına ve RGB'si yanmasına rağmen 3 gün boyunca yazmadı. AliExpress'e video attım. Sadece para iadesi aldılar. Arkadaşımda denedim. Onda çalıştı. Ona vereyim dedim. Kendi bilgisayarımda son kez denerken çalıştı. Şu an AK690'den yazıyorum. Çok saçma bir olaydı. Klavye neredeyse beleşe geldi. Satıcıya parası gitmediyse üzülürüm :(.

Benim AK680 taktığımda 1 saat çalıştı. Sorunsuz olduğunu onayladım. Sonra bağlı olmasına ve RGB'si yanmasına rağmen 3 gün boyunca yazmadı. AliExpress'e video attım. Sadece para iadesi aldılar. Arkadaşımda denedim. Onda çalıştı. Ona vereyim dedim. Kendi bilgisayarımda son kez denerken çalıştı. Şu an AK690'den yazıyorum. Çok saçma bir olaydı. Klavye neredeyse beleşe geldi. Satıcıya parası gitmediyse üzülürüm :(.
Üzülme çinlinin tekidir muhtemelen

Lehim yapmanız gerekir.
Anladım sagolun

Hocam şeyde çok kararsız kaldım onceki blue switchti ben rede geçmek istiyordum ama şimdi brown çıktı ne alsam iyi olur.

Bende Cherry MX Red vardı. Brown deneyeyim dedim. Fena değil. Bu arada zor çıkıyor Switch'leri dikkat edin.

FPS oyunları icin brown iyiyse browna karar kıldım.

FPS oyunu hiç oynamıyorum. Ancak brown ile fps oyunları fena değil diye biliyorum. Sırf FPS oynayacaksanız red daha iyi olur ama.

Geri
Yukarı