Elektronik Ajazz AK680 Vergi Dahil 795 TL! (AliExpress)

afkybnds

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Çoğu kişi bu klavyeyi Whatgeek'ten almak istiyordu fakat uzun süredir ürünler Türkiye gönderimine kapalıydı, orada fiyat ortalama 650-750 TL arasındaydı ve vergi çıkabiliyordu kargolamaya göre (bana 300 TL çıktı) Bu sorunları yaşamak istemiyorsanız ve almak isterseniz AliExpress'te fiyatı şu an uygun gayet.

Direkt almak yerine Süper Fırsatlar kısmından almanız gerekiyor indirim için. Bu sayfada çıkabilmesi için bu ürüne ve benzer ürünlere bir süre bakın ve öneri olarak Süper Fırsatlarda günlük indirimli teklif olarak gelecektir size de.

Screenshot_20240223-135551_1.png

Vergi eklenince fiyat şu şekilde olacaktır:

Screenshot_20240223-134727_1.png

Ürün ise şöyle görünüyor, fiyatına göre gayet güzel. Rainbow ışıklandırma ve farklı animasyonları da var, ben brown Switch aldım, XDA tuş profili ve kırmızı/mor renk seçenekleri var.

IMG_20240202_223020642.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim de klavyeye ihtiyacım var, sipariş kaç günde gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu kişi bu klavyeyi Whatgeek'ten almak istiyordu fakat uzun süredir ürünler Türkiye gönderimine kapalıydı, orada fiyat ortalama 650-750 TL arasındaydı ve vergi çıkabiliyordu kargolamaya göre (bana 300 TL çıktı) bu sorunları yaşamak istemiyorsanız ve almak isterseniz AliExpress'te fiyatı şu an uygun gayet.

Direkt almak yerine süper fırsatlar kısmından almanız gerekiyor indirim için. Bu sayfada çıkabilmesi için bu ürüne ve benzer ürünlere bir süre bakın ve öneri olarak süper fırsatlarda günlük indirimli teklif olarak gelecektir size de.

Eki Görüntüle 2123869

Vergi eklenince fiyat şu şekilde olacaktır:

Eki Görüntüle 2123870

Ürün ise şöyle görünüyor, fiyatına göre gayet güzel. Rainbow ışıklandırma ve farklı animasyonları da var, ben brown Switch aldım, XDA tuş profili ve kırmızı/mor renk seçenekleri var.

Eki Görüntüle 2123871

Sevgililer günü indirimi daha da düşmüştü hatırlıyorum ancak şu anki fiyat da bence gayet iyi eğer F tuşları da olsaydı net alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı