Ajazz AK680 vs HK Gaming GK61

Yellow dedi bana sadece arkadaş
Gk61 Gateron marka switch kullanıyor sanırsam ve marka güzel switchler üretiyor. Gateron optik sarı switchler üzmez sizi hocam dediğim soruna tamamsanız alın geçin.
Gk61 Gateron marka switch kullanıyor sanırsam ve marka güzel switchler üretiyor. Gateron optik sarı switchler üzmez sizi hocam dediğim soruna tamamsanız alın geçin.
Tamam ya pek büyük sorun yok optik switchler çok pahalı değilmiş.

GK61 Gateron marka switch kullanıyor sanırsam ve marka güzel switchler üretiyor. Gateron optik sarı switchler üzmez sizi hocam dediğim soruna tamamsanız alın geçin.

Siz olsanız tercihinizi neden yana yapardınız hocam, bütçeyi arttırıp AK873 mi alırdınız yoksa GK61 alıp geçer miydiniz, bir de çok uzun zamandır TKL klavye kullanıyorum %60 nasıl olur bilemedim :D

Siz olsanız tercihinizi neden yana yapardınız hocam, bütçeyi arttırıp AK873 mi alırdınız yoksa GK61 alıp geçer miydiniz, bir de çok uzun zamandır TKL klavye kullanıyorum %60 nasıl olur bilemedim :D
Bana kalırsa %60 almam. Ben 8 ay T60 kullandım bir türlü alışamadım, hep rahatsız hissettim. O yüzden tercihim %75 ve üstü. Alışabilirim derseniz optik switch olduğu için FPS oynarken biraz avantaj sağlar Gk61.

İsterseniz deneyin. En kötü satarsınız gözünüz arkada kalmaz. Her türlü klavyenin denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bir de hocam bu AK873 alsam kaç günde gelir ya. 10 Haziran diyor da çok :D

Ben Amazon yurt dışından Akko 5087b ve 5108b söylemiştim biri 1.5 haftada diğeri bayramdan dolayı ertelememe rağmen 3 haftada gelmişti. AK873'te yay sesi şikayeti olan çok ama kulaklık takarsanız duymazsınız şahsen.

Hocam boyutu güzel görüntüsü güzel bu sefer de yay sesi problemi mi varmış ya, iyi bir şey bulmak harbi zormuş bu bütçede :D yay sesinden nasıl kurtulabilirim peki, direkt switch mi değiştirmek gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı