Mambasnake Ajazz AK873 klavye alınır mı?

Bütçe
1500-1600

ıslak kedy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anki kullandığım klavyeyi satıp üstüne para koyarak 1500-1600 TL civarında Custom bir klavye almak istiyorum. Amazon'da Mambasnake Ajazz AK873 modelini beğendim ama bu fiyat abundan iyi bir klavye var mı bilmiyorum. Klavye İngilizce Türkçe fark etmez. Hotswap özellikli, %75 - %100 boyutlarında, varsa RGB'li bir klavye arıyorum. Ve bu AK873 hakkında birkaç sorum var:

1) Mambasnake olunca ne oluyor Ajazz çakması ya da özelliklerinden kesilmiş falan mı?
2) Bu fiyata bu daha iyi diyebileceğiniz bir klavye var mıdır?
3) Alan varsa deneyimi nasıldır? Bir sıkıntı yaşamış mıdır?

Merhaba, şu anki kullandığım klavyeyi satıp üstüne para koyarak 1500-1600 TL civarında Custom bir klavye almak istiyorum. Amazon'da mambasnake Ajazz AK873 modelini beğendim ama bu fiyat abundan iyi bir klavye var mı bilmiyorum. Klavye İngilizce Türkçe fark etmez. Hotswap özellikli, %75 - %100 boyutlarında, varsa RGB'li bir klavye arıyorum. Ve bu AK873 hakkında birkaç sorum var:

1) mambasnake olunca ne oluyor Ajazz çakması ya da özelliklerinden kesilmiş falan mı?
2) bu fiyata bu daha iyi diyebileceğiniz bir klavye var mıdır?
3) alan varsa deneyimi nasıldır? Bir sıkıntı yaşamış mıdır?

Dostum bu bütçede sana Switch'lerinin kalitesi ile öne çıkan bu HP olan modeli öneririm. Bütçe artarım dersen AK820 Pro. Yoksa AK873 ya da HP Omen encoder alabilirsin.

Ben AK873 ya da HP Omen encoder alırdım.

Büyük ihtimal HP Omen encoder alırdım çünkü gerçekten kaliteli bir model dediğim gibi özellikle Switch'leri bayağı kaliteli. Size kalmış bir tercih. Hayırlı olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı