Ajazz AK873 Switch'leri değişmeli mi?

e.eren

Hectopat
Daha fazla  

Bu klavyeyi almayı düşünüyorum fakat Switch konusunda kararsız kaldım. Sizce Switch'ler değişmeli mi yoksa üzerindeki brown Switch idare eder mi?
Eğer değiştirmem gerekiyorsa Akko markasında indirim var ve bu Switch'den almayı düşünüyorum.

Ek olarak farklı önerilere de açığım hem klavye hem Switch konusunda.

Switch alacağına onun parasını da klavyeye katıp daha kaliteli ve uzun ömürlü bir model bakabilirsin. Çok mantıksız şimdi klavyenin yarı fiyatına tekrar switch almak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Switch alacağına onun parasını da klavyeye katıp daha kaliteli ve uzun ömürlü bir model bakabilirsin. Çok mantıksız şimdi klavyenin yarı fiyatına tekrar switch almak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu an videoya bakamıyorum kusura bakmayın, eğer önerdiğiniz model varsa atabilirsiniz.

Kurallara uygun mu bilmiyorum ama elimde Akko 3108 var RGB yok fakat klavye iyi ve yellow switch, satmayı düşünüyorum sebebi ise Asus ROG Strix Scope RX alacak olmam, istiyorsanız anlaşabiliriz hocam. Klavyede herhangi bir sıkıntı da yok bu arada. Kutusu falan durmakta.

Bunun yerine barebones ve knoblu bir klavye alıp istediğin switch ve keycapleri taksan çok daha mantıklı olur. Şu konuda benim topladığım klavyenin incelemesi var attığın klavye gibi bu da TKL boyutunda ve istediğin switchi takabiliyorsun, ayrıca kablosuz ve ekranlı:

Eğer TKL yerine daha küçük olsun dersen GMK67 falan bakabilirsin o da güzel yakında toplamayı düşünüyorum bir tane.

Bunun yerine barebones ve knoblu bir klavye alıp istediğin Switch ve keycapleri taksan çok daha mantıklı olur. Şu konuda benim topladığım klavyenin incelemesi var attığın klavye gibi bu da TKL boyutunda ve istediğin Switch'i takabiliyorsun, ayrıca kablosuz ve ekranlı:

Eğer TKL yerine daha küçük olsun dersen GMK67 falan bakabilirsin o da güzel yakında toplamayı düşünüyorum bir tane.

İlk başta onu düşünmüştüm hatta sizin konunuza da baktım fakat fiyatları görünce vazgeçtim. Eğer bu tarz uygun fiyatlı önerileriniz olursa benim için daha iyi olur en azından her parçayı ben seçebilirim.

Boyut olarak en az %75 olmalı benim için.

İlk başta onu düşünmüştüm hatta sizin konunuza da baktım fakat fiyatları görünce vazgeçtim. Eğer bu tarz uygun fiyatlı önerileriniz olursa benim için daha iyi olur en azından her parçayı ben seçebilirim.

Boyut olarak en az %75 olmalı benim için.
Hocam zaten aynı fiyata yakın oluyor indirimlerle, siz zaten 2-2.5k civarı ödemeyecek misiniz 2x45 switch ve klavye ile ? Bu da aynı hesaba geliyor klavye 1-1.3k arası, 500-800 arası keycap, 600-800 arası 90 tane switch ile max 2.6k ediyor, minimum ise 2.1k civarı oluyor. İndirimle daha ucuza gelebilir elbette, özellikle yeni hesap indiriminde.

Hocam zaten aynı fiyata yakın oluyor indirimlerle, siz zaten 2-2.5k civarı ödemeyecek misiniz 2x45 Switch ve klavye ile? Bu da aynı hesaba geliyor klavye 1-1.3K arası, 500-800 arası keycap, 600-800 arası 90 tane Switch ile Max 2.6k ediyor, minimum ise 2.1k civarı oluyor. İndirimle daha ucuza gelebilir elbette, özellikle yeni hesap indiriminde.

Aslında swtichlerin tamamını değiştirmeyi düşünmüyordum o yüzden ben bir takım Switch'den hesapladım. Şu an bayağı kararsız kaldım o fiyatlara çıkıp çıkmama konusunda.

Ayrıca şu an sadece GMK87 vergisiyle birlikte 1.8k oluyor.

Aslında swtichlerin tamamını değiştirmeyi düşünmüyordum o yüzden ben bir takım Switch'den hesapladım. Şu an bayağı kararsız kaldım o fiyatlara çıkıp çıkmama konusunda.

Ayrıca şu an sadece GMK87 vergisiyle birlikte 1.8k oluyor.
Sürekli fiyatı düşüyor sonra yükseliyor, daha 2 gün önce yine 1100TL'ye görmüştüm. Ben de o fiyata aldım hatta.

Uğraşmak istemezseniz elbette akko'yu alıp geçin ama bence en azından knob olan bir model bakın bu fiyatlara çıkıyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı