Ajazz AK992 alınır mı?

Bütçe
2500

Lengat

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, kendime bir hot swappable klavye almak istiyorum. Aklımda Ajazz AK992 var. Amazon'dan buldum ve yorumları da iyiydi. Yazılım ve oyun için kullanacağım MOBA, FPS hepsini oynuyorum. Önerileriniz ve görüşleriniz nelerdir? 2400TL fiyatı olması lazım. Kargo bedava mı bilgim yok. Ayrıca Brown Switch almayı düşünüyorum. Blue gibi kulak tırmalamaması gerekiyor ama tatmin edicide olsun istiyorum. Teşekkürler.

Merhaba, kendime bir hot swappable klavye almak istiyorum. Aklımda Ajazz AK992 var. Amazon'dan buldum ve yorumları da iyiydi. Yazılım ve oyun için kullanacağım MOBA, FPS hepsini oynuyorum. Önerileriniz ve görüşleriniz nelerdir? 2400TL fiyatı olması lazım. Kargo bedava mı bilgim yok. Teşekkürler.
Alınır.

Merhaba, kendime bir hot swappable klavye almak istiyorum. Aklımda Ajazz AK992 var. Amazon'dan buldum ve yorumları da iyiydi. Yazılım ve oyun için kullanacağım MOBA, FPS hepsini oynuyorum. Önerileriniz ve görüşleriniz nelerdir? 2400TL fiyatı olması lazım. Kargo bedava mı bilgim yok. Ayrıca Brown Switch almayı düşünüyorum. Blue gibi kulak tırmalamaması gerekiyor ama tatmin edicide olsun istiyorum. Teşekkürler.
Logitech, SteelSeries, Razer gibi markalar klavyelerini Hotswap yapmıyor, tek büyük artıları yazılım ve müşteri desteği, Switchleride Overpriced , GX Brown dışında hiçbirisi hoşuma gitmiyor

Alınır.

Logitech, SteelSeries, Razer gibi markalar klavyelerini hotswap yapmıyor, tek büyük artıları yazılım ve müşteri desteği, switchleride overpriced, gx brown dışında hiçbirisi hoşuma gitmiyor.

Evet, o tarz klavye markalarından uzak duruyorum. Kendi Brown Switch'ini kullanmayı düşünüyordum. Bir süre klavye masrafından uzak kalmak istiyorum. 🙂

Geri
Yukarı