Ajazz I305PRO nasıldır?

Bütçe
0-450
Allah yardımcın olsun.
Hocam belki adam akıllı bir üründür? Bence 430'a kaçmazdı. Özellikleri gayet iyi.
@Yasu96 hocam Fury Z aldım. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu fiyata bu özelliklerin kaçmayacağını düşündüm, aldım. 430 TL'ye aldım şu an 480 TL olmuş yarın kargoya verilecek. Rampage olması biraz korkuttu ama furylevel çıkarttığı için pek önemsemedim siz ne düşünüyorsunuz. İleride belki Kailh GM 8.0 takabilirim. 430'a aldım fareyi yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Hocam belki adam akıllı bir üründür? Bence 430'a kaçmazdı. Özellikleri gayet iyi.
@Yasu96 hocam Fury Z aldım. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu fiyata bu özelliklerin kaçmayacağını düşündüm, aldım. 430 TL'ye aldım şu an 480 TL olmuş yarın kargoya verilecek. Rampage olması biraz korkuttu ama furylevel çıkarttığı için pek önemsemedim siz ne düşünüyorsunuz. İleride belki Kailh GM 8.0 takabilirim. 430'a aldım fareyi yorumlarınızı bekliyorum.
Paranın köpeği, sensörü, fiyatına göre çok boş.

3335 kötü mü hocam? En iyi wireless sensörlerinden, 400 ips değere sahip.
Kötü, üstelik Rampage ile düşünemiyorum bile, en iyi Wireless sensörlerden olması da saçmalığın daniskası.
Ayrıca o fiyatı haketmediğini dile getirmek isterim, sensörden bahsetmiyorum.
En azından o fiyatlarda benzer özellikli bir Asus fare var idi, indirimde.

Kötü, üstelik Rampage ile düşünemiyorum bile, en iyi Wireless sensörlerden olması da saçmalığın daniskası.
Ayrıca o fiyatı haketmediğini dile getirmek isterim, sensörden bahsetmiyorum.
En azından o fiyatlarda benzer özellikli bir Asus fare var idi, indirimde.
Hocam ürünü kullanıyorum ve gerçekten iyi. Omron 20m var biraz sert switchler. Gecikme yok. Rgb mükemmel. Modüler olması da ayrı bir güzellik. Şarjda baya iyi daha bitmedi kaç saattir kullanıyorum. Hafifte bir fare ayrıca. Bence gayet iyi. Rampage olması biraz korkutuyordu ama şuan gayet iyi.
@nokaEXE Hocam siz Fury Z hakkında ne düşünüyorsunuz? Özelliklerini yazdım üstte yorumlarınızı almak isterim.
Sensör 3335, omron 20m, ağırlık hem 76 hem 78 gram, RGB'ye sahip, PTFE skatezleri var. 430 TL'ye aldım.

Son düzenleme:
Hocam ürünü kullanıyorum ve gerçekten iyi. Omron 20M var biraz sert Switch'ler. Gecikme yok. RGB mükemmel. Modüler olması da ayrı bir güzellik. Şarjda bayağı iyi daha bitmedi kaç saattir kullanıyorum. Hafifte bir fare ayrıca. Bence gayet iyi. Rampage olması biraz korkutuyordu ama şu an gayet iyi.
@nokaEXE hocam siz Fury Z hakkında ne düşünüyorsunuz? Özelliklerini yazdım üstte yorumlarınızı almak isterim.
Sensör 3335, Omron 20M, ağırlık hem 76 hem 78 gram, RGB'ye sahip, ptfe skatezleri var. 430 TL'ye aldım.

Hocam ben bir model alacak olsam klavye, mouse, herhangi bir şey fark etmez. Rampage almam açıkçası. Bundan bağımsız olarak Fury Z için söyleyeceğim şey fiyatını hak etmiyor. G305 almak varken Fury Z almasaymışsınız keşke. Eğer iade şansınız varsa iade edip G305 almanızı öneririm. Ancak memnunsanız, iade etmek istemiyorsanız umarım sıkıntı yaşamazsınız.

Hocam ben bir model alacak olsam klavye, mouse, herhangi bir şey fark etmez. Rampage almam açıkçası. Bundan bağımsız olarak Fury Z için söyleyeceğim şey fiyatını hak etmiyor. G305 almak varken Fury Z almasaymışsınız keşke. Eğer iade şansınız varsa iade edip G305 almanızı öneririm. Ancak memnunsanız, iade etmek istemiyorsanız umarım sıkıntı yaşamazsınız.
Ama switchler Fury Z de daha iyi, skatezler de, ağırlıkta, sensörler eşit. Ayrıca Fury Z bataryalı. Daha iyi mi değil mi Fury Z? Fury Z ayrıca nasıl fiyatını haketmiyor?

Ama Switch'ler Fury Z de daha iyi, skatezler de, ağırlıkta, sensörler eşit. Ayrıca Fury Z bataryalı. Daha iyi mi değil mi Fury Z? Fury Z ayrıca nasıl fiyatını haketmiyor?

Hocam ürünün markası Rampage. Sırf bundan dolayı kafadan elerim ben. G305 kendi fiyatı civarında en iyi seçim. Bende 1 yıldır G305 kullanmaktayım ve çok iyi bir mouse olduğunu net söyleyebilirim. Fury Z sizi üzer, üzmez orasını bilemem bunu zaman gösterir ancak ben sizin yerinizde olsam almazdım. Umarım sıkıntı yaşamazsınız.

Son düzenleme:
Neden Fury Z'nin fiyatını hak etmediğini düşündüğünüzü anlayamıyorum, fiyatına denk özellikleri var. Malzeme kalitesi de iyiyse kullanılabilecek bir mouse.

Sorun çıkartacak neyi olabilir anlayamadım, anahtarlarıysa değiştirilebilir. G305 de aynı Omron 20M anahtarları kullanıyor, Xtrfy da.

Rampage alınmaz algısını almışsınız, piyasada bildiğiniz tek fareyi tüm konulara yapıştırıyorsunuz. Herkese problemli Drop Plus'u herkese önermeyi biliyorsunuz ama.

Fury Z ayrıca nasıl fiyatını hak etmiyor?

Sizi haklı buluyorum. Hala elinizdeyse yandan ve üstten biraz sertçe sıkıştırabilir misiniz? Çatlama sesleri geliyor mu acaba?

Neden Fury Z'nin fiyatını hak etmediğini düşündüğünüzü anlayamıyorum, fiyatına denk özellikleri var. Malzeme kalitesi de iyiyse kullanılabilecek bir mouse.

Sorun çıkartacak neyi olabilir anlayamadım, anahtarlarıysa değiştirilebilir. G305 de aynı Omron 20M anahtarları kullanıyor, Xtrfy da.

Rampage alınmaz algısını almışsınız, piyasada bildiğiniz tek fareyi tüm konulara yapıştırıyorsunuz. Herkese problemli Drop Plus'u herkese önermeyi biliyorsunuz ama.

Sizi haklı buluyorum. Hala elinizdeyse yandan ve üstten biraz sertçe sıkıştırabilir misiniz? Çatlama sesleri geliyor mu acaba?
Size hiç çatlama gıcırdama yok desem?🤭☺️ Bu arada G305'te Omron 10m var ve çift tıklama sorunlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı