Ak Parti kazanırsa ne yapacaksınız?

Bomba şans işi, araba da çarpabilir. Yurtdışına ürün satma ya da e-ticareti anlamadım paramı zaten yurtdışından kazanıyorum. Döviz olarak geçiyor hesabıma bu işlerdeki herkesin yaptığı gibi.
Paypal falan yasak ya. Sorun oluyor diye biliyorum.
Ben de girmeyi düşünüyorum.
Şirket açmak falan gerekiyormuş ama işte ilk başlarda para sıkıntı oluyor.
Yoksa sonrasında kolay oluyor.

Hiç bir şey yapmadı mı? :D Aday olarak en büyük hatayı yaptı hocam. Sen ne anlatıyorsun?
Abi adamın aday olması niye hata? Tertemiz bir insan, hiçbir yolsuzluğu pisliği yok. Eğitimli, kibar, yılların muhalefet başkanı, her seçimde oyunu arttıra arttıra geldi en son 20+ yıldır AKP'de olan Türkiye'nin en büyük iki belediyesini kaptı AKP'nin elinden. İmamoğlu Yavaş yanında zaten, iki büyük şehrin belediyelerini eliyle AKP'ye mi teslim etseydi? O zaman o illeri niye kazandık?

Aday olarak Kılıçdaroğlunda olmayıp İmamoğlu'nda Yavaş'ta olan bir vasıf yok ki, niye aday olmayacakmış adam? Sadece "Ben Kılıçdaroğlu'na oy vermem" diye şımaran bir kesim var ki tüm farkı onlar kendi kendilerine kurup yarattı.

"Kılıçdaroğlu kazanamaz aday olmasın" diye tutturdunuz, sonra aday olunca oy vermediniz, kazanamayınca da "ben demiştim" diyorsunuz. Yav siz oy verseniz kazanacaktı zaten? Siz kaybettiriyorsunuz sonra da "kaybedeceğini söylemiştim" diyorsunuz sanki hiç etkiniz olmamış gibi.

Tutturmuşsunuz bir Kılıçdaroğlu düşmanlığı, vallahi çözemiyorum sebebini. KK başarısızdıysa Yavaş da İmamoğlu da yıllardır siyaset arenasında, hani onlar nerelerdeydi KK yıllardır çırpınırken?

Başka bir ülkede vatandaşlık alıp orada yaşayacağım. (keşke)

Paypal falan yasak ya. Sorun oluyor diye biliyorum.
Ben de girmeyi düşünüyorum.
Şirket açmak falan gerekiyormuş ama işte ilk başlarda para sıkıntı oluyor.
Yoksa sonrasında kolay oluyor.

Ben direkt Payoneer ile ödeme alıyorum vergi muhabbetini bilmiyorum açıkçası. Aldığın ödemelerden ufak bir kesinti oluyor o da vergiye gidiyordur sanırım. Tabii ben dijital iş yapıyorum sen fiziksel ürün satacaksan onu daha iyi bilenler olacaktır.

Dağ ayısı peşmergeler elini kolunu sallayıp gezemeyeceği için, mecliste söz hakkı alamayacağı için, benim vergimle karnını doyuramayacağı için sevineceğim.
AKP'nin bir çok yanlışı olabilir, ekonomiyi idare edemiyor da olabilir. Bunlar doğru politikayla düzeltilebilecek şeyler ama elin peşmergesinin ülkemde kafasına göre fink atıp apo nidaları atması düzeltilemez. Millet sanıyor ki insanlar RTE'ye kaşı gözü için oy atıyor. Sevdiği için atan da var, namussuz peşmergeye had bildirdiği için atanı da var.

Ben direkt Payoneer ile ödeme alıyorum vergi muhabbetini bilmiyorum açıkçası. Aldığın ödemelerden ufak bir kesinti oluyor o da vergiye gidiyordur sanırım. Tabii ben dijital iş yapıyorum sen fiziksel ürün satacaksan onu daha iyi bilenler olacaktır.
Edit işi mi yapıyorsunuz?

Geri
Yukarı