Ak Parti kazanırsa ne yapacaksınız?

Hâlâ Erdoğan'ı savunan yorumları şurada okudukça beyin hücrelerimde kayıp yaşıyorum, bir de bilerek ekonomiyi bu hâle getirdi diyor şaka gibi. Aynen "dıj güçler" falan. Ülkece IQ seviyesi olarak maymunlarla yarışmamıza şaşmamak lazım.

Hocam sen hakaret edince eline bir şey geçmiyor daha de seviyesiz görülüyorsun şu an ne kadar KK seçmeni gördüm hepsi bu şekil istisnalar var tabii ki (siyasi fikrin kişisel olduğunu anlayabilmiş akıllı kişiler) maymun diyorsun kendi halkına git yolda sor AKP'li misin orada da yüzüne maymun desene insanların.

Sanaldan Twitter'dan her lafı ediyorsunuz ettiğiniz laflar laf değil laik demokratik cumhuriyet istiyorsun ama gram saygın yok fikirlere eğer böyleyseniz kazansanız demek ki yandı memleket yanlış mıyım bir tane adam gibi tartışan görmedim her mesajda hakaret var böyle tartışmak olmaz bu medeni değil onu da söyleyeyim sana.

Ayıp ediyorsun siyaset için kendi insanını kırıyorsun seçimden sonra yine yüz yüze geleceksin senin onunla işin olacak onun senle düşünsene markete giriyorsun alıyorsun her şeyi tam çıkacaksın kasada şunu mu söyleyeceksin AKP'li misin? O da diyecek evet sen de Iy IQ su düşük maymun deyip almadan çıkacak mısın? Bunu yapacak delikanlılığın yoksa burada da sallama olur mu?

Galiba gerçek oluyor. Hepinizin yorumlarını merak ediyoruz.
Geçen gün bu dediğin yüzünden sinir krizi geçirdim bir tık, sonra umudumu kaybetmemeliyim dedim, şimdi de diyorum hayatıma devam edeceğim ve en yakin zamanda ülkeden gitmek için bir yol arayacağım

Hocam sen hakaret edince eline bir şey geçmiyor daha de seviyesiz görülüyorsun şu an ne kadar KK seçmeni gördüm hepsi bu şekil istisnalar var tabii ki (siyasi fikrin kişisel olduğunu anlayabilmiş akıllı kişiler) maymun diyorsun kendi halkına git yolda sor AKP'li misin orada da yüzüne maymun desene insanların.

Sanaldan Twitter'dan her lafı ediyorsunuz ettiğiniz laflar laf değil laik demokratik cumhuriyet istiyorsun ama gram saygın yok fikirlere eğer böyleyseniz kazansanız demek ki yandı memleket yanlış mıyım bir tane adam gibi tartışan görmedim her mesajda hakaret var böyle tartışmak olmaz bu medeni değil onu da söyleyeyim sana.

Ayıp ediyorsun siyaset için kendi insanını kırıyorsun seçimden sonra yine yüz yüze geleceksin senin onunla işin olacak onun senle düşünsene markete giriyorsun alıyorsun her şeyi tam çıkacaksın kasada şunu mu söyleyeceksin AKP'li misin? O da diyecek evet sen de Iy IQ su düşük maymun deyip almadan çıkacak mısın? Bunu yapacak delikanlılığın yoksa burada da sallama olur mu?

Hakaret ettiğim bir yer yok mesajda, niye bu kadar gocundun ki? Bu kanıtlı bir şey, ülkenin IQ seviyesi düşük ve bunun normal olduğunu belirttim. Hadi diyelim hakaret ettim; 20'ye dayanmış dolar, enflasyon, teröre karşı gösterilen tavizler, deprem bölgesinde yapılan onca hatalar ve insanların ölmesine göz yumulmasına rağmen, bu adam hâlâ %49 alıp deprem bölgelerinde üstünlük kuruyorsa dediğimde gayet haklıyımdır. Adam kendisince şeriatını ilan ediyor, bu seçimi de alsa 25 yıldır başta olacak yanına aldığı adamlar anayasanın ilk dört maddesini tehdit ediyor, kendisi anayasayı çiğnemiş. Neyini savunayım ben bu adamın?

Ha ek olarak aldığı o %49 oyu da hile hurdayla aldığını biliyoruz, yoksa kk öndeydi ama muhalefet sağ olsun kendi oylarını koruyamadılar. Erdoğan %49 gibi bir sayıda kalmazdı yoksa, rahatça %50'ye dayarlardı onu.

Neyini savunayım ben bu adamın?

Usta ben sana iktidarı savunmadım burada insanlara ettiğin laflar doğru değil siyaset için bölünmek değmez diyorum sen başka cevap veriyorsun ben 26 bin mesajın var burada yaşın da vardır artık halka hakaret etmen doğru değil.
Gel HDP'ye atanları da yorumlayalım selahaddin demirtaş ın içeri girmeden önce dediği başkan aponun heykelini dikeceğiz sözüne de yorum yapalım. Kemal bey in PKK lının da deaş lının da hastanede yanına gittim demesine de yorum yapalım Fatih portakal ın öldürülen teröristlere Allah rahmet eylesin hepsine demesine de yorum yapalım şurada sadece 3 tane şey var halkın CHP'ye terörist demesine yetiyor bunlar zaten yanlış mıyım?

Böyle gezeceğim.

download.jpg

Usta ben sana iktidarı savunmadım burada insanlara ettiğin laflar doğru değil siyaset için bölünmek değmez diyorum sen başka cevap veriyorsun ben 26 bin mesajın var burada yaşın da vardır artık halka hakaret etmen doğru değil.

Yukarıda belirttiğim sebepler varken, hâlâ bu adam o kadar oy alıyorsa normal olduğunu söyledim zaten farklı bir şey açıklamadım. Bu arada bu belli, halkın çoğu kesimi cahil şu an. Milleti bölmek istemem ama polyanacılıkta oynamaya gerek yok. Toplumun belirli bir kesimi hastalıklı düşünceye sahip, ben tarihimi, milletimi sevsem de şu anki durumdan haz etmiyorum.

İç Anadolu’yu mükemmel bir şekilde ele geçirmişler. Taşta yeseler yine mevcut hükümete oy verirler. Bu insanlara devletin baki olduğunu, hükümetlerin gelip geçici olduğunu anlatmak gerekiyor.

Tabii altılı masanın yaptığı da çok hata var. Bence bir sürü insan KK’ye oy vermeye gitti fakat o an vermek istemediler, bilemiyorum tahminim bu yönde.

İkici tur için kampanyalar çoktan yapılmalıydı. Geç kalınırsa kaybedilir. Yoksa zaten mevcut hükümet ilk turu alamadığı için psikolojik üstünlük onlardan çıktı aslında.

Yukarıda belirttiğim sebepler varken, hâlâ bu adam o kadar oy alıyorsa normal olduğunu söyledim zaten farklı bir şey açıklamadım. Bu arada bu belli, halkın çoğu kesimi cahil şu an. Milleti bölmek istemem ama polyanacılıkta oynamaya gerek yok. Toplumun belirli bir kesimi hastalıklı düşünceye sahip, ben tarihimi, milletimi sevsem de şu anki durumdan haz etmiyorum.
2. Paragrafta dediğim sebeplerden oy veriyorlar hocam onların da kendine göre haklı yerleri var herkesin kendi fikri var yapacak bir şey yok laf etmekle de bir şey değişmiyor cahil deyince dur cahil olmayayım deyip fikir değiştirmez kimse şehre asılan pankartlar kadar işlevsiz bu sözler diyeceğim bu kadar bende anlatabilmişimdir fikirlerimi umarım.

2. paragrafta dediğim sebeplerden oy veriyorlar hocam onların da kendine göre haklı yerleri var herkesin kendi fikri var yapacak bir şey yok laf etmekle de bir şey değişmiyor cahil deyince dur cahil olmayayım deyip fikir değiştirmez kimse şehre asılan pankartlar kadar işlevsiz bu sözler diyeceğim bu kadar bende anlatabilmişimdir fikirlerimi umarım.

2. paragrafı sonradan yazdığın için görmedim muhtemelen, terörle bir olduğu için oy verilmeyen KK yerine RTE'ye veriyorlar, gene fark eden bir şey yok. Adamin zamanında daha çok büyüdü terör ve açık açık desteklediği zamanlar var. Uzun uzun anlatsan da çoğu zaten anlamıyor, taraf tutar gibi parti tuttukları için. O sebeple ne desen boş. Ben zaten CHP uzun süre iktidarda kalsın tarafında değilim fakat şu anki seçimi sadece Kılıçdaroğlu alabilir, 2028'de insanlar kendi adayını tekrar seçsin. Erdoğan tekrar kalırsa pek mümkün olmayacak çünkü o da.

Ben zaten CHP uzun süre iktidarda kalsın tarafında değilim fakat şu anki seçimi sadece Kılıçdaroğlu alabilir, 2028'de insanlar kendi adayını tekrar seçsin. Erdoğan tekrar kalırsa pek mümkün olmayacak çünkü o da.

Hocam bu yazdığınız şeyleri sizce aynı şekilde Sinan Oğan düşünecek mi? Yoksa kendisini cumhur ittifakıyla mı göreceğiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı